Проєкт “Виховання доброти і відповідального ставлення до тварин”

Як привити любов до чотирилапих? Що таке відповідальне ставлення до домашніх улюбленців ? Як уникнути проблем у спілкуванні з тваринами?
 Ці питання ми розглянули створюючи проєкт “Виховання доброти і відповідального ставлення до тварин”. Учні захопилися проєктом, розказували про своїх домашніх улюбленців, записували відео про безпритульних тварин.

Фото та відео: Блог ВУЛИК

Газета “Україна єдина”

На цьому тижні 22 січня діти 2 класів взяли участь у заходах до Дня соборності України. Учні створили інформаційний колаж, діти різних класів об’єдналися у спільне коло.

Фотозвіт Блог ВУЛИК

Спортивний захід для працівників освіти

Успіх будь-якої організації залежить не тільки від її організаційної складової, а й від взаємовідносин в колективі!

Тож вчителями фізичної культури, Вітер А.В., Кошель Д.Д., Петров О.В., було організовано змагання з бадмінтону “Стримкий воланчик” серед працівників освіти нашої школи. 10 січня відбулися змагання. Активні учасники: Грак Л.О., Рупчєва В.В., Гриценко Я.В., Чепкова Т.С., Ряполова І.Л., Торопова Н.С. А перможцями стали: І місце – Пономаренко В.В., ІІ місце – Новікова С.А., ІІІ місце – Петрич К.В.