Творчість вихованців ГПД№3 вихователь Мамай О.М.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2019

З 1 по 31 жовтня у бібліотеці пройшов Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2019 під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

Цікавими заходами були охвачені всі учні школи та вчителі. Особливо дітям сподобалися нові форми роботи бібліотеки, такі як: флешмоб «Читаємо без зупинки», «Літературний пінг – понг», дублер-шоу «Бібліотекар на час», віртуальні «Ерудит – лото», онлайн вікторини, й інші. З цікавістю читачі дивилися вистави «Від козаків до кіборгів – моя хата не скраю» та «Язиката Хвеська», а малюки з радістю спілкувались з героями улюблених казок, які розповідали про книги  та бібліотеку.

Щоб краще знати літературні вподобання читачів та з метою вдосконалення діяльності бібліотеки в умовах Нової української школи, активом бібліотеки було проведено експрес – опитування учнів 9 класів: «Якою Ви бачите сучасну шкільну бібліотеку? Та «Чи є майбутнє у книжок та бібліотек?». З учнями 8 класів проведено анкетування: «Який я читач?».

Всі матеріали знаходяться на блозі бібліотеки «Бібліосупутник»:

Урок «Добро починається з тебе»

Урок «Добро починається з тебе». Під такою назвою 2 вересня пройшов перший урок в 1-Б класі. На ньому діти усвідомлювали те, що кожна людина приходить в цей світ, щоб творити добро. Висловлювали власну думку про людяність, милосердя, доброту. Своїми вчинками прокладали шлях до добра.

Поступово впроваджуються на уроках в 1- Б класі методи і прийоми критичного мислення. З цікавістю і захопленням учні прийняли метод «Шість капелюхів», створення проекту «Жива і нежива природа».

Цікаво і змістовно 27 вересня пройшов урок-екскурсія територією школи, під час якого учні не тільки спостерігали за змінами в природі, а й узагальнювали знання з математики: повторили поняття «більше», «менше», порівнювали величини, рахували. Дослідженням було знайти найменший і найбільший каштан та визначити їхню вагу.

Театр тіней

Сьогодні у 2 А класі незвичайні актори — тіні, а замість сцени — білий папір і біла дошка! Діти охоче  спробували себе у ролі ляльководів та здивувалися грою світла і тіні. Ми виготовили ляльок, скориставшись шаблонами, і розіграли  цікаві вистави, які вигадували під час гри.

Подробиці на блозі

Що таке дебати?

24 жовтня на базі нашої школи представники Запорізького відділення Федерації Дебатів України з учнями 9, 10, 11 класів провели тернінг на тему: “Що таке дебати?. Чому вони важливі для людини майбутьнього?” ФОТОЗВІТ

Практикум учнівського самоврядування

17.10.2019 на базі ЗОШ №86 відбувся районний практикум учнівського самоврядування. Тема практикума: “Формування активної громадянської позиції шляхом розвитку учнівського самоврядування”.

Учнівське самоврядування нашої школи презентувало свій досвід роботи в цьому напрямку. Президент школи, учень 9 класу, Островерхий Євген презентував історію становлення школи. Учасники заходу переглянули театралізоване дійство присвячене святам, що відзначаються 14 жовтня, та взяли участь у конкурсі на знання історії України.

14 жовтня – свято Покрови, День захисника України та козацтва

14 жовтня є особливим днем для українців.

Цього дня в Україні відзначається відразу кілька свят: Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України і День українського козацтва.

Для запорізьких козаків великим святом була Покрова Пресвятої Богородиці, яку теж відзначають 14 жовтня. Вважалося, що Богородиця допомогає козакам, в цей день також обирали нових старшин.

День захисника України – наймолодше із трьох свят. Свято День захисника України офіційно встановлено 14 жовтня 2014 року Указом Президента «…З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи української громадськості».

Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких “баталій” вдома на вас завжди чекає затишна гавань. Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу! І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

Свято ОСЕНІ

Красива осінь вишиває клени
Червоним, жовтим, срібним, золотим.
А листя просить: – Виший нас зеленим!
Ми ще побудем, ще не облетим.
А листя просить: – Дай нам тої втіхи!
Сади прекрасні, роси – як вино.
Ворони п’ють надкльовані горіхи.
А що їм, чорним? Чорним все одно.
(Ліна Костенко)

З Днем працівника освіти !!!

Дорогі вчителі! Сьогодні Ваше свято. Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у кожну дитину. За Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану підростаючому поколінню. Нехай Ваш професійний шлях буде осяяний успіхом!