Відновлення занять

Шановні батьки та учні! 18.02.2020 року відновлюються заняття в навчальному закладі . Адміністрація школи

Cоціально-емоційний розвиток школярів на ГПД

Ось і промайнув рік. Діти перейшли до 2-го класу. Процес надбання життєвого досвіду та знань весь час набирає обертів. На ГПД, вихователем Тороповою Наталією Сергіївною, продовжено роботу з соціально-емоційного розвитку школярів, тому що всі ми живемо в соціумі і нам необхідно співіснувати та взаємодіяти один з одним, розвиватися, досягати мети. Теми наших занять та бесід «Я та мій друг», «Емоції мого серця», «Мій домашній улюблениць»,  «Маска в якій я піду на карнавал», «Білий та чорний капітани» (на кого я хочу бути схожим і чому). Ці заняття та бесіди сприяли тому, що діти з глибини своєї дитячої душі діставали свої печалі та радощі, мрії та бажання і відкрито розмовляли про це. Також, і це головне, вони вчаться керувати собою та своїми емоціями.

У години дозвілля ми граємо лото, шашками, конструктором LEGO, розмальовуємо, робимо аплікації. Діти від цієї роботи просто взахваті. Це активний відпочинок, де є місце творчості та креативності. Далі буде…

Майстер-клас

Учні 4-Б класу висадили на території школи ялиночки. Майстер-клас продемонстрував тато Олександра Комлєва. Він же і придбав деревця та добриво. Зростайте швидше, ялиночки, на радість всім нам.

Олімпіада з екології

1-2 лютого відбулась обласна олімпіада з екології. Учасницею була учениця 11-А класу Мачулян Владислава, яка виступила з проектом “Вплив газованих солодких напоїв на організм людини”. Метою проекту стало дослідження властивостей газованих напоїв і зв’язування ступеню їх негативного впливу на здоров’я людини.

Вітаємо переможницю обласної олімпіади “Юні знавці Біблії”!

18 січня 2020 року відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади “Юні знавці Біблії”, на якому учениця 8-А класу Чепалова Маргарита посіла І місце. Маргарита двічі брала участь у Всеукраїнському етапі “Юні знавці Біблії”. Цього року також Острозька академія з радістю і любов’ю прийме нашу ученицю серед юних та найкращих завців Біблії …

Розпорядження про призупинення навчального процесу в школах

Відповідно до розпорядження міського голови Володимира Буряка у Запоріжжі з 4 лютого призупиняється навчання в школах і позашкільних установах. Заняття припинені до особливого розпорядження. Рішення про відновлення навчального процесу буде прийняте в залежності від епідемічної ситуації, коли захворюваність піде на спад.