Увага!!! Карантин!!!

    На підставі розпорядження міського голови від 28.02.2018 № 64р «Про призупинення занять у закладах освіти м. Запоріжжя» призупиняються заняття в закладах загальної середньої та позашкільної освіти з 01.03.2018 по 03.03.2018. Бережіть себе та не забувайте правила безпечної поведінки під час пересування вулицями. 

Урочисте нагородження призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

      26 лютого відбулося урочисте нагородження призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Всього команда школи посіла 42 призових місця. В рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів Дніпровського району школа займає 2 місце за кількістю набраних балів (87). Вітаємо призерів та їх учителів, бажаємо нових перемог!

Список переможців

Відновлення занять

На підставі розпорядження міського голови від 20.02.2018 № 50р «Про скасування обмежувальних протиепідемічних заходів» відновлюються заняття в закладах загальної середньої освіти та в закладах позашкільної освіти міста з 22.02.2018.                                          

Вітаємо Надію!

 Вітаємо Надію Прохорчук, ученицю 9-Б класу, за переможні (ІІІ місця) у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій та економіки (вчитель Лавренко С.В.). Дякуємо батькам за розумну і талановиту ученицю, а Надійці за витримку, наполеглевість та досягнення поставленої мети! Так тримати!

Наші талановиті вчителі!

13 лютого 2018 року на базі Запорізького ліцею №62 відбулась 4 сесія міського проекту “Асоціація молодих освітян” Запоріжжя. Під час проведення сесії відбулось нагородження переможців районних фахових конкурсів “Класний керівник 2018” в номінації “Молодий класний керівник” та “Від творчого вчителя до творчого учня”, були проведені майстер-класи від досвідчених педагогів-наставників для всіх категорій молодих освітян.

З перемогою у конкурсі “Класний керівник 2018” вітаємо молодих вчителів нашої школи Грак Любов Олександрівну (ІІ місце) та Петрич Катерину Володимирівну (ІІІ місце). Бажаємо нових перемог!

У запорізьких школах продовжений карантин. Заняття планується відновити 22 лютого.

Карантин у школах Запоріжжя продовжений до 21 лютого включно. З 22 лютого заняття відновляться, якщо епідемічна ситуація не погіршиться. Таке рішення, після консультацій з медиками, прийняв сьогодні міський голова Володимир Буряк.

Джерело: https://zp.gov.ua/uk/articles/item/2052 

Педагогічна рада “Сучасні виховні технології “

13 лютого  2018 року в школі  відбулося засідання педагогічної ради на тему «Сучасні виховні технології».

     Тема засідання актуальна на сьогоднішній день, бо  суспільство висуває нові вимоги перед освітою. Реалізація сучасних завдань освіти потребує нових підходів, упровадження інновацій, звернення до особистості учня з її потребами та інтересами. Вчителі школи поділилися  досвідом роботи  з впровадження  інноваційних технологій  у навчально-виховному процесі.

 Про проектну діяльність як метод формування ціннісного ставлення до природи  розповіла вчитель початкових класів та класний керівник 2 – Б класу  Ряполова І.Л.

  Про специфіку підготовки  та проведення квесту під час уроків та у позакласній роботі  поділилась з присутніми вчитель інформатики та класний керівник 10-А класу Ларенко С.В.

  Про шоу-технології  в  сучасній  масовій  школі розповіла бібліотекар та керівник театрального гуртка «Ірида»  Нахімова М.В.

       Засідання педагогічної ради було  цікавим та змістовним і закінчилось  хвилинкою психологічного настрою, під час якої  вчитель початкових класів та класний керівник 1 – Б класу  Грак Л.О. провела тренінг «10 секретів повернення радості».

Фотоальбом 

 

Вітаємо!

       Дякуємо за професійну активність, педагогічну творчість, готовність до поширення власного педагогічного досвіду щодо впровадження ефективних інноваційних підходів та реалізації вимог концепції Нової української школи та вітаємо з перемогою у районному  конкурсі фахової майстерності вчителів початкових класів «Від творчого вчителя – до творчого учня»

     Дерибасову Людмилу Миколаївну (номінація ««Інноваційні технології навчання в початковій школі», ІІ місце) та Новікову Світлану Анатоліївну (номінація «Дидактичне наповнення», ІІІ місце).

     

Вітаємо з абсолютною перемогою

      Учениця 6-а класу Чепалова Маргарита посіла І місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади “Юні знавці Біблії” (вчитель Панченко Н.П.) і рекомендована фаховим журі до участі у ХІ Всеукраїнській учнівській олімпіаді “Юні знавці Біблії – 2018” у Національному університеті “Острозька академія”.

     Дякуємо батькам за талановиту ученицю та бажаємо Маргариті нових перемог!