За здоровий спосіб життя

В жовтні місяці пройшов місячник бібліотек під гаслом «За здоровий спосіб життя». В рамках місячника пройшли виховні години, спортивні змагання, виступ агітбригади, квест «За здоровий образ життя» для учнів 5 класів. Заключним етапом місячника став флешмоб, в якому прийняли участь учні та вчителі школи.

Тренувальна евакуація за сигналом “Увага всім!”

Сьогодні, 23 жовтня 2017 в школі пройшло навчання з безпеки життєдіяльності. Було проведено тренувальну евакуацію до тимчасового укриття, відпрацьовувались дії учасників навчально-виховного процесу за сигналом «Увага всім!»

День захисника України

В цьому році до Дня захисника України  святковий концерт був не лише для учнів школи, а й для солдатів військової частини «Сармат». Діти підтримали військовий дух  воїнів. Після виступу була проведена екскурсія по території частини та в музей бойової слави .

14 жовтня

13 жовтня 2017 року відбувся захід для учнів 9-11 класів присвячений Дню захисника України, Дню українського козацтва, Дню визволиння м. Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників, 75-річчю УПА. Учні підготували розповідь про свята. В рамках заходу відбувся виступ театрального гуртка “Ірида” з постановкою “Повертайся живим” організатор і ведуча заходу вчитель історії Товкач В. М.

День вчителя

Учні  підготували та провели святковий концерт для вчителів школи. Самостійно підібрані номери самодіяльності подарували  присутнім святковий  настрій.