Районні змагання з ШАШОК

24 січня 2019 року на базі ЗОШ №86 традиційно пройшли районні змагання з шашок. Наша команда: Філоненко Богдан, Полюк Іван, Новікова Юлія – виборола почесне ІІ місце.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Нагородження переможців шкільних олімпіад

25 січня відбулось урочисте нагородження призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, в якому взяли участь 37 учнів 7-11 класів. Переможцями стали 23 учні. Команда школи посіла 38 призових місць з 17 предметів. У рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів Дніпровського району наша школа на 1 місці.  Вітаємо переможців, їх учителів та батьків, бажаємо нових перемог!

Список переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських, обласних учнівських олімпіад

2018-2019 н.р.

№ п/п П.І.П. учнів предмет, місце клас П.І.П. вчителя
1 Андрейшина Анастасія Географія (ІІІ) правознавство (ІІІ) 9-Б Піхенько Т.С. Товкач В.М.
2 Афанасьєв Артем Географія (ІІ) екологія (ІІ) англійська мова (ІІІ) 9-Б Піхенько Т.С. Шегда Г.С. Резніченко В.А.
3 Брагіна Милана Денисівна Трудове навчання (ІІІ) 9-В Зенченко С.В.
4 Бринза Поліна Географія (ІІІ) економіка (ІІ) українська мова та література (ІІІ) 9-В Піхенько Т.С. Лавренко С.В. Тройно О.І.
5 Воробець Віталій інформатика (ІІІ) 9-В Лавренко С.В.
6 Гаркуша Маріна українська мова та література (ІІІ) російська мова та література (ІІІ) 9-Б Сергєєва Ю.Ю. Іванова Т.В.
7 Герус Максим Трудове навчання (І) 8-Б Максимов С.В.
8 Глущенко Олена Правознавство (ІІ) 9-Б Товкач В.М.
9 Головко Діна Українська мова та література (ІІ) 8-А Лі Л.А.
10 Мачулян Владислава екологія (ІІІ) біологія (ІІІ) 10-А Шегда Г.С.
11 Неумивака Ярослав географія (ІІІ)   8-А Піхенько Т.С.
12 Островерхий Євгеній Історія (ІІ) Географія (ІІ) 8-А Зайченко Л.М. Піхенько Т.С.
13 Полянський Назар Географія (ІІІ)   8-А Піхенько Т.С.
14 Прохорчук Надія Українська мова та література (ІІІ) Юні знавці Біблії (ІІ) математика (ІІІ) Інформатика (ІІ) Економіка (ІІ) 10-А Шкода Н.Г. Сергєєва Ю.Ю. Панченко Н.П. Іващенко О.П. Стрижкова Ю.О. Лавренко С.В.
15 Пчєловодов Артем Фізика (ІІІ) 7-Б Руденко Л.В.
16 Рупчєва Надія Юні знавці Біблії (ІІІ) 10-А Панченко Н.П.
17 Сорокін Дмитро Трудове навчання (ІІ) 10-А Максимов С.В.
18 Сорокіна Лілія Юні знавці Біблії (ІІ) Педагогіка і психологія (ІІІ) 11-А Панченко Н.П. Рядчик О.І.
19 Тімченко Вікторія Російська мова (ІІ) 9-Б Іванова Т.В.
20 Тіщенко Дмитро правознавство (І) астрономія (ІІ) 11-А Товкач В.М. Руденко Л.В.
21 Філоненко Катерина біологія (ІІІ) 9-А Шегда Г.С.
22 Чепалова Маргарита Українська мова та література (ІІ) Юні знавці Біблії (І) 7-А Тройно О.І. Панченко Н.П.
23 Штепа Євгеній Екологія (ІІ) 10-А Шегда Г.С.

Фото нагородження