День знань!

З Днем знань, з 1 вересня!
Відчинила двері рідна школа,
У світ захоплюючий ваблячи,
Де все таємниче і ново.

Так нехай летить навчальний рік
Без невдач і спотикання,
Нехай кожен для себе знайде
Скарб цінних знань і умінь!

Нас вітають в мерії!

17 травня в Запорізькій міській раді було зібрано кращих із кращіх – 17 переможців та призерів Всеукраїнських олімпіад з різних предметів. Також були запрошені вчителі, які підготували дітей та батьки, які гарно виховали та можуть пишатися своїм маленьким генієм.

Нашу школу представляла Чепалова Маргарита, учениця 7-А класу, яка посіла ІІІ місце у ХІІ Всеукраїнськійолімпіаді “Юні знавці Біблії”.

Вчитель Панченко Наталія Петрівна (зарубіжна література). Мама – Чепалова Ірина Олександрівна.

Вітаємо! Пишаємося тобою, Маргарито!

Фотозвіт

День Вишиванки

Одягну я зранку
Білу вишиванку,
Заплету у косу
Я Червоній мак,
Вмиюся росою
З зілля на світанку
І піду міжду люди так.
Хай Усі навколо
День новий стрічають,
Хай співають гучно
Радісних пісень,
Бо сьогодні свято
(Українці знають!),
Й весело святкують
Вишиванки День !!!

Всеукраїнський конкурс проектів з інформатики «Весела наука»

11 травня 2019 року у м. Одеса відбувся захист робіт та нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу проектів з інформатики «Весела наука». Учні нашої коли (Овчаренко Є., Стовпяк М., Герасимлюк А.) та вчителі (Лавренко С.В., Стрижкова Ю.О.) гідно представили ЗОШ №86 та Запорізьку область у номінаціях «Графіка» та «Анімація» та стали срібними призерами.

Конкурс проводиться з 2010 року школою-ліцеєм «Чорноморський» серед учнів 5 – 11-х класів з метою підвищення інтересу дітей до вивчення інформатики, використання ІКТ в освіті та надання можливості обдарованій молоді продемонструвати свої вміння й навички.
Цього року до участі в конкурсі долучилося близько 580 учасників з двадцяти областей України! Вони представили проекти в таких категоріях: анімація «Весела наука», короткометражний фільм «Ніколи не здавайся!», графіка «Мій тато – мій герой!», фотографія «Відображення», додатки для мобільних пристроїв і робототехніка. Вимогливе журі обрало кращих із кращих.

Захист проектних робіт відбувався в актовій залі школи-ліцею «Чорноморський» та на території Цитрус Академії, яка стала спонсором конкурсу. За традицією, для учасників організували чудові екскурсії містом. А після обіду розпочалося найочікуваніше дійство – нагородження переможців та вручення цінних подарунків!

Вітаємо наших призерів та бажаємо натхнення і творчих успіхів!

«Серце до серця»

З 2 квітня по 26 квітня 2019 року в школі проходила Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько живи» з метою закупівлі кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень Запорізької області. За період проведення акції у нашій школі було зібрано 3790 грн, на придбання медичного обладнання для нашої області.

День цивільного захисту

26 квітня 2019 р. у школі були проведені навчання евакуації учнів та працівників школи, згідно Плану Єдиного дня цивільного захисту. Евакуація тривала 4 хв. 46 сек. – здійснена організовано, згідно регламенту.

ІІІ місце по Україні наше!

Вже другий рік поспіль Чепалова Маргарита, учениця 7-А класу бере участь у Всеукраїнській олімпіаді “Юні знавці Біблії”. Цього року вона посіла ІІІ місце по Україні!

Вітаємо, Маргарито!

Вдома конкурсанти робили велике та обгрунтовне дослідження на тему: “Не хлібом єдиним буде жити людина, а кожним буде жити словом, що походить із вуст Божих”. В Академії діти писали тестові завдання. З 30 запитань Маргарита відповіла на 29.

Дослідження було представлене у вигляді комп’ютерної презентації, яку Маргарита виконала блискуче.

Конкурсанти дізналися про історію Острозької Академії – найстаршого навчального закладу Східної Європи. Вся атмосфера олімпіади надихала на творчість.

Дякуємо за допомогу в підготовці дослідження Панченко Наталію Петрівну, вчителя зарубіжної літератури; Лавренко Світлану Вікторівну та Стрижкову Юлію Олександрівну, вчителів інформатики, в підготовці комп’ютерної презентації.

ФОТОЗВІТ

ЗОШ №86 святкує Великдень

Ми вітаємо всіх з Великодніми святами! У нас пройшли майстер класи з виготовлення писанок та випікання пасок.

Смачних свят!

Проект “Метінвест Travel”

Учні 9-х класів ЗОШ №86 відвідали ПС “Юність” з метою ознайомлення школярів з металургійними професіями в інтерактивній формі. Браво проекту “Металінвест Travel” креативно, цікаво! Молодці.