Громадський контроль за станом організації харчування учнів у школі

22 листопада 2019року комісія громадського контролю за станом організації харчування учнів у школі  у складі Луценко О.С., Бочковської Т.М.(представники батьківської громадськості), Фетісової Н.О(вчитель 1А класу), Рясної В.І.(медичної сестри школи) здійснила контрольну перевірку шкільної їдальні.
    Основна увага приділялася стану облаштування, технічного обладнання та допоміжних приміщень харчоблоку; якості готових страв та сировини; умовам зберігання продуктів харчування.
    Результати перевірки зафіксовані у Протоколі 3 від 22.11.2019р та Акті.
Санітарно-гігієнічний стан обідньої зали та приміщень харчоблоку –  задовільний. У наявності в достатній кількості миючі та дезінфікуючі засоби.
     На інформаційних стендах розміщені щоденне меню, затверджене директором школи; примірні двотижневі меню, прейскурант цін, книга скарг і пропозицій, нормативні документи щодо організації харчування учнів у школі.
    Зберігаються щоденні добові проби страв. Вчасно фіксується та перевіряється завідуючою їдальнею Парій Т.І. температурні показники холодильного обладнання.
   На момент перевірки на продовольчу сировину, яка зберігається у холодильниках, були у наявності супровідні документи та сертифікати якості. Продуктів з протермінованим строком реалізації не виявлено.
   Видача готових страв проводиться лише після зняття проб медичною сестрою школи Рясною В.І.