Дівчата проти хлопців

В п’ятницю відбувся пізнавально-розважальний захід “Дівчата проти хлопців”. Перемогли хлопці, які проявили ерудицію та кмітливість. Усі набули гарний настрій,  грамоти та солодкі подарунки.

Скибка хліба на столі

«Скибка хліба на столі» – так називалося свято, проведене учнями та класними керівниками, Мамай О.М. та Фетісова Н.О., третіх класів 24 листопада 2017 року. Діти взнали, що в Україні називають хлібом, побачили різноманітність хлібних виробів, спечених їхніми мамами. А ще згадали ті страшні роки, коли було слово «хліб», а самого хліба не було. Разом з вогнем свічки, запаленої в пам’ять жертв голодомору, в душу маленьких українців вливалася повага до святого хліба, до людей, що його зростили, гордість за народ, що пережив чорні роки, не скорився ворогам і впевнено йде до кращого майбутнього.

Благодійна акція

Волонтерська  робота в нашій школі проводиться постійно. Цей навчальний рік не став виключенням. У вересні місяці силами учнів школи та їх батьків було зібрано  теплі речі та солодощі для воїнів АТО. У листопаді  діти, батьки, вчителі  зібрали кошти для підтримки  онкохворої  матері учня нашої школи.

Міський конкурс соціальної реклами

Учні 11-х класів, Лавренко Сергій, Булах Оксана та Кармазіна Вікторія беруть участь у міському конкурсі соціальної реклами “Не будь залежним від гаджетів”.
Мета: переконати молодь, що реальне життя набагато яскравіше ніж віртуальне.
Опис: героїня ролику та ті, хто її оточують, спілкуються за допомогою гаджетів (бабусі біля під’їзду, у колі друзів, вчитель з учнями). Потім учні відкладають гаджети для спілкування і тягнуть руки для відповіді на уроці. Керівник проекту: Лавренко С.В.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Щорічний радіодиктант національної єдності писали українці у різних куточках світу. Сам текст, згідно усталеної традиції, прочитав український лінгвіст Олександр Авраменко. Цьогоріч автор обрав тему – “Наші пісні”. І сам текст, до речі, був не з простих.

Учні та вчителі нашої школи також долучилися до написання диктанту та перевірили  свої знання при написанні радіодиктанту.

Реєстрація на шкільний економічний веб-квест

З 13.11.2017 по 25.11.17 триває реєстрація на шкільний економічний веб-квест “Реклама -двигун торгівлі”. Мета якого дозволяє формуватися наступним компетенціями:

• використання ІТ для вирішення професійних завдань,
  •  самонавчання і самоорганізація,
  • робота в команді,
  • вміння знаходити кілька способів розв’язання проблемної ситуації,
  •  визначати найбільш раціональний варіант, обгрунтовувати свій вибір.

Взяти участь у веб-квесті можуть учні 8-11 класів, що пройшли реєстрацію.

Більше інформаціїї на блозі квесту (щоб перейти за посиланням тисни малюнок)

Екскурсія до столиці – м. Київ

Нещодавно ми повернулись зі столиці нашої України – славного міста Києва.

Неможливо за день оглянути весь Київ, але можна встигнути закохатися в нього.  Величний, спокійний та багатолюдний, замріяний , романтичний та серьйозний, неймовірний, загадковий…

Поки готувались до подорожі, дуже переймалися щодо погоди — синоптики обіцяли дощ. Але Людмила Миколаївна заспокоювала : ” Наше позитивне ставлення , бажання познайомити дітей зі столицею розженуть дощові хмари”. І місто зустріло нас по-батьківські тепло, хоч і насупив хмари,  десь підганяв нас теплим осіннім дощиком, десь замріяно огортав мрячкою. Але по обіду познайомився з маленькими запоріжцями і дозволив почувати себе як удома, навіть, підморгнув сонячним променем. Більше цікавого в блозі ДЗ-воник.