Нещодавно ми повернулись зі столиці нашої України – славного міста Києва.
Неможливо за день оглянути весь Київ, але можна встигнути закохатися в нього. Величний, спокійний та багатолюдний, замріяний , романтичний та серьйозний, неймовірний, загадковий…
Поки готувались до подорожі, дуже переймалися щодо погоди — синоптики обіцяли дощ. Але Людмила Миколаївна заспокоювала : ” Наше позитивне ставлення , бажання познайомити дітей зі столицею розженуть дощові хмари”. І місто зустріло нас по-батьківські тепло, хоч і насупив хмари, десь підганяв нас теплим осіннім дощиком, десь замріяно огортав мрячкою. Але по обіду познайомився з маленькими запоріжцями і дозволив почувати себе як удома, навіть, підморгнув сонячним променем. Більше цікавого в блозі ДЗ-воник.