Засідання педагогічної ради з теми «Інтеграція як провідна тенденція оновлення освітнього процесу»

22 грудня 2018 року пройшло засідання педагогічної ради з теми «Інтеграція як провідна тенденція оновлення освітнього процесу».  Заступником директора з навчально-методичної роботи Сергєєвою Ю.Ю. було актуалізовано розуміння педагогами видів, форм і методів інтеграції,  її педагогічної цінності, акцентовано увагу на освітніх трендах, що ґрунтуються на інтеграційному підході.  Досвідом реалізації інтегрованого підходу в 1 класі поділилась учитель початкових класів Новікова С.А. Використання міжпредметних зв’язків як засобу формування мотивації розкрила вчитель математики Іващенко О.П. Про досвід упровадження елементів STEAM-освіти у викладання природничих наук розповіла учитель хімії Анфілова Г.П. Вчитель географії Піхенько Т.С. представила результати роботи над проведенням бінарних уроків. Вчитель зарубіжної літератури Панченко Н.П. познайомила з досвідом використання мультисенсорного методу на уроках літератури. Вчитель фізики Руденко Л.В. анонсувала міжпредметний інтегрований проект з фізики, біології, хімії, інформатики. Педагоги отримали рекомендації щодо впровадження форм і методів інтеграції в освітній процес.

Фотозвіт

Ми в Острозькій академії

Вітаємо лауреата XI Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії—2018»

Чепалову Маргариту та її вчителя Панченко Наталію Петрівну!

1 червня 2018 року в місті Остріг Рівненської області Маргарита змагалася з конкурсантами зі всієї України на знання Біблії та отримала грамоту «За красномовство під час презентації дослідження».

Олімпіада складалася з 3-х етапів:

  1. Тести на знання Святого Письма.
  2. Презентація дослідження «Духовно-моральні цінності у Старому та Новому Заповітах».
  3. Пояснення крилатих висловів з Біблії.

Виступ Маргарита готувала заздалегідь під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Панченко Наталії Петрівни. Допомогу  у роботі над комп’ютерною презентацією надали вчителі інформатики Вязанок Юлія Анатоліївна та Лавренко Світлана Вікторівна.

Олімпіада проходила в Національному університеті «Острозька академія» – першому навчальному закладі Східної Європи, який було засновано литовським князем Костянтином Острозьким у 1576 році.

Саме тут  у 1581 році вперше була надрукована Іваном Федоровим церковнослов’янська Біблія—Острозька Біблія.

Історія і сьогодення надзвичайно переплітаються в цьому старовинному місті. Затишне, зелене, сповнене архітектурних історичних пам’яток, воно чекає студентів, аби ті принципи пізнання світу, які були засновані у далекому XVI столітті, не канули в Літу…

Конкурсанти також могли відвідати Музей книгодрукарства, розташований у старовинній Луцькій надбрамній вежі (XV-XVI ст.), товщина стін якої становить півтора метри та розчин для будівництва якої був замішаний на курячих яйцях.

В Музеї нумізматики можна було прослідкувати історію монет, паперових грошей та нагород від давніх часів до сьогодення.

Справжньою перлиною міста є Острозький замок, розташований на вершині 20-метрового пагорба, з якого відкривається панорама міста.

Тут з повагою ставляться до людей різних віросповідань. Майже поряд розташовані православний храм Вознесіння Господнього та католицький Успенський костел, єврейська синагога.

Отже, тут з повагою і розумінням зустрічають гостей, тому абітурієнти зі всієї України приїздять сюди, аби стати до лав Острозької академії.

Саме тому ректор університету Пасічник Ігор Демидович, вітаючи конкурсантів, висловив побажання в майбутньому бачити цих дітей студентами академії.

Олімпіада стала ще справжнім парадом українського костюму. Мами та бабусі з любов’ю та натхненням готували дитину до конкурсу. Справжнім витвором мистецтва були сорочки, вишиті бісером. Кожна область хотіла гідно представити свого учасника.

Маргарита висловила побажання і надалі брати участь у Всеукраїнській олімпіаді, а для цього треба знову пройти шкільний, районний, обласний тури конкурсу… Щасти їй!

Vivat Academia!

ФОТОЗВІТ

День вишиванки

      В Україні відзначають День вишиванки – свято, присвячене українській культурі і традиціям. Долучитися до свята, яке щороку припадає на третій четвер травня, зовсім не складно. Досить прийти в українській вишитій сорочці на роботу, навчання або одному із запланованих на 17 травня святкових заходів.

      У Всесвітній день вишиванки, учні та вчителі нашої школи одягли національний одяг, аби засвідчити, що вишиванка – це не тільки самобутньо, але і стильно.

Фото

Обласний фестиваль-сторітеллінг «Безпечний та відповідальний Інтернет»

Обласний фестиваль-сторітеллінг «Безпечний та відповідальний Інтернет» проводиться з метою популяризації безпечного та відповідального Інтернету; зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності вчителів, батьків та учнів з питань безпечного Інтернету.

У цьому році учні нашої школи, на чолі вчителів інформатики Лавренко С.В. та Стрижкової Ю.О., взяли участь у І обласному фестивалі-сторітеллінг «Безпечний та відповідальний Інтернет» і представили свої роботи.

Номінація “Текстовий сторітеллінг”

Номінація ” Відео-сторітеллінг”

Номінація “Сторителлинг-презентація”

Вітаємо переможців, бажаємо творчого натхнення та нових перемог!

Вітаємо з абсолютною перемогою

      Учениця 6-а класу Чепалова Маргарита посіла І місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади “Юні знавці Біблії” (вчитель Панченко Н.П.) і рекомендована фаховим журі до участі у ХІ Всеукраїнській учнівській олімпіаді “Юні знавці Біблії – 2018” у Національному університеті “Острозька академія”.

     Дякуємо батькам за талановиту ученицю та бажаємо Маргариті нових перемог!

У світі фізики та хімії

В науці сила і в науці слава!

Світ без науки не такий яскравий!

То лиш здається, що без неї краще жити,

Бо лиш вона все здатна пояснити!

А всі науки про природу – суть буття,

За ними наше з вами майбуття.

Бо в кожному живому організмі діють закони –

Її граніт основи. І хімія, і фізика…

Не просто дисципліни на уроках,

А в світ майбутній учнів перші кроки.

Тож слава всім наукам природничим!

Бо славний світ людей, якому мудрість личить!!!

         Наприкінці січня в нашій школі проходив тиждень фізики і хімії під девізом: «Період учнівської творчості». В підготовці заходів брали участь  багато учнів, які проявили зацікавленість, відповідальність, творчість та майстерність, організаторські здібності та ораторське мистецтво. Учні 7-11 класів підготовили тематичні кросворди, ребуси, казки, вікторини, загадки. Школярі презентували цікаві проектні роботи з тем: «Вплив електромагнітного випромінювання на живі організми», «З історії відкриття хімічних елементів», «Надзвичайні властивості води», «Речовини в нашому житті» та ін.

       В рамках тижня були проведені пізнавальні конференції «Подорож до Плутона» та  «В гостях у сили», пізнавальна гра «Хімічний ерудит».

В підготовці та проведенні заходів активну участь прийняли: Кармазіна В. (11-Б), Булах О. (11-Б), Кагал К. (11-Б), Орліченко В. (11-Б), Лавренко С. (11-А), Єфименко О. (11-А), Сутула А. (10-А), Кондрашева Є. (10-А), Тіщенко Д. (10-А),  Сіденко В. (9-А), Островерхий Є. (7-А), Полянський Н. (7-А), Мачулян В. (9-Б), Гутарєва Є.(9-А), Очковська Д. (10-Б), Штепа Д. (10-Б).

     Учні проявили неабиякий інтерес до фізики та хімії, що дало змогу закріпити основні знання з предметів та здобути активним учасникам заходів задоволення, високі оцінки та впевненість у своїх можливостях.

     Вчителі-предметники Руденко Л.В. та Анфілова А.П. вкотре переконалися в талановитості та творчих здібностях учнів ЗОШ №86.

Вітаємо!

 Вітаємо заступника директора з навчально-виховної роботи, вчителя німецької мови Савченко Оксану Анатоліївну з ІІІ місцем у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Німецька мова»! Бажаємо творчих успіхів і нових перемог!

 

Відеопрезентація

Майстер-клас

Відкрита виховна година “Щастя. Як його досягти?”

      15 грудня 2017 року класний керівник 11-б класу Корбань Ю.С. запросила учнів 11-х класів на виховну годину «Щастя. Як його досягти?»

      На виховній годині були присутні гості: заступник директора на навчально-виховної роботи Сергєєва Ю.Ю., вчитель історії Товкач В.М., вчитель математики Баглай О.О.

     Під час заходу вчитель спробувала допомогти учням зрозуміти складну філософську категорію «щастя», дала можливість упевнитися їм, що досягнення щастя залежить від їхніх особистих зусиль.

     Учні «погортали» словники і дізналися, як в них витлумачується поняття «Щастя», послухали повір’я про різні сувеніри-талісмани на щастя, пригадали прислів’я та приказки про щастя. Учениця 11-б класу  Свистунова А. ознайомила з рекомендаціями щодо розширення можливостей відчути щастя, які містяться у творах філософа і логіка Бертрана Рассела.

      Говорячи про щастя, кожен із присутніх впевнився у тому, що має право на своє уявлення про нього, дійшли переконання, що щастя не існує незалежно від них, а передумови задоволення і щастя лежать у них самих, у їхніх зусиллях.

      Підготувати та провести виховний захід класному керівнику допомогли учні 11-Б класу Булах О., Гусак Б., Кагал К., Кармазіна В., Алексєєнко Е.,Орліченко В., Свистунова А.

Презентація 

Фото