У світі фізики та хімії

В науці сила і в науці слава!

Світ без науки не такий яскравий!

То лиш здається, що без неї краще жити,

Бо лиш вона все здатна пояснити!

А всі науки про природу – суть буття,

За ними наше з вами майбуття.

Бо в кожному живому організмі діють закони –

Її граніт основи. І хімія, і фізика…

Не просто дисципліни на уроках,

А в світ майбутній учнів перші кроки.

Тож слава всім наукам природничим!

Бо славний світ людей, якому мудрість личить!!!

Наприкінці січня в нашій школі проходив тиждень фізики і хімії під девізом: «Період учнівської творчості». В підготовці заходів брали участь  багато учнів, які проявили зацікавленість, відповідальність, творчість та майстерність, організаторські здібності та ораторське мистецтво. Учні 7-11 класів підготовили тематичні кросворди, ребуси, казки, вікторини, загадки. Школярі презентували цікаві проектні роботи з тем: «Вплив електромагнітного випромінювання на живі організми», «З історії відкриття хімічних елементів», «Надзвичайні властивості води», «Речовини в нашому житті» та ін.

В рамках тижня були проведені пізнавальні конференції «Подорож до Плутона» та  «В гостях у сили», пізнавальна гра «Хімічний ерудит».

В підготовці та проведенні заходів активну участь прийняли: Кармазіна В. (11-Б), Булах О. (11-Б), Кагал К. (11-Б), Орліченко В. (11-Б), Лавренко С. (11-А), Єфименко О. (11-А), Сутула А. (10-А), Кондрашева Є. (10-А), Тіщенко Д. (10-А),  Сіденко В. (9-А), Островерхий Є. (7-А), Полянський Н. (7-А), Мачулян В. (9-Б), Гутарєва Є.(9-А), Очковська Д. (10-Б), Штепа Д. (10-Б).

Учні проявили неабиякий інтерес до фізики та хімії, що дало змогу закріпити основні знання з предметів та здобути активним учасникам заходів задоволення, високі оцінки та впевненість у своїх можливостях.

Вчителі-предметники Руденко Л.В. та Анфілова А.П. вкотре переконалися в талановитості та творчих здібностях учнів ЗОШ №86.