Засідання педагогічної ради

Сьогодні, 26 лютого 2021 року в ЗОШ №86 відбулося засідання педагогічної ради. Педагоги розглянули питання щодо соціалізації учнівської молоді у сучасному освітньому просторі.

Мережева акція “Ти ще жива! Ти будеш вічно жити в наших душах і серцях!”

З 12 по 25 лютого у бібліотеці проходила мережева акція “Ти ще жива! Ти будеш
вічно жити в наших душах і серцях!”, присвяченій 150-річчю від дня народження Лесі Українки.
У рамках акції було запропоновано всім бажаючим прочитати поезії Лесі Українки
та взяти участь у створенні відеоальманаху її поетичних творів, який сприятиме
розширенню літературного кругозору наших читачів, приверне увагу до творчості
видатної української письменниці.

Відеоальманах «Ти ще жива! Ти будеш вічно жити у наших душах і серцях!»

День абітурієнта ОНЛАЙН!

Університет митної справи та фінансів залишається відкритим для Вас у форматі онлайн.

Запрошуємо всіх охочих 27 лютого  2021 року о 10:00 на День абітурієнта онлайн! На Вас чекає презентація 23 спеціальностей УМСФ. Допоможемо визначитися з предметами ЗНО. На зустрічі будуть присутні представники всіх факультетів.

Посилання на відео конференцію Zoom:

Код доступа: uJJKP8

Наші контакти: (066) 510-01-35, (098) 451-01-82

Міжнародний День рідної мови

22 лютого пройшов квест “Нас єднає мова”, присвячений  Міжнародному дню рідної мови. У квесті брали участь учні 11-А класу.

Метою квесту було:

●      формувати розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не             може існувати ні народ, ні Україна як держава;

●      розширювати знання про красу і багатство української мови;

●      пробудити почуття національної гідності;

●    виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги    до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.

Герої Небесної Сотні

Свобода – фундаментальна характеристика людського існування, це можливість вільного вибору та усвідомлення власної відповідальності за цей вибір. Герої Небесної Сотні зробили свій вибір – виборювати свободу України та гідність її народу, віддавши за нього життя. Завдяки їм сьогодні Україна є вільною демократичною державою. Саме тому обов’язок кожного українця – зберегти свободу та зберегти пам’ять про тих, хто загинув заради неї. Це найкраща подяка Героям. Про героїв Небесної Сотні учні старших класів розповідали малюкам на  уроках пам’яті .

День рідної мови

До Міжнародного дня рідної мови пройшли заходи у 5-х класах “Мови рідної дзвінкий струмо”