День абітурієнта ОНЛАЙН!

Університет митної справи та фінансів залишається відкритим для Вас у форматі онлайн. Запрошуємо всіх охочих 18 грудня 2021 року о 10:00.  На Вас чекає презентація Університету та освітніх програм. Учасники зустрічі ознайомляться з правилами вступу-2022 та дізнаються про особливості навчання в Університеті. Крім того, кожен охочий зможе особисто поставити запитання секретарю …

14 жовтня – чотири великих свята

14 жовтня – День захисника України. Україна йшла дуже важким й довгим шляхом, щоб ми святкували цей день. Потреба в тому, щоб святкувати це свято постала після анексії Криму у 2014 р. та початку воєнних дій на території Донецької та Луганської областей. Дивлячись на мужність та відвагу, яку проявили українські солдати напередодні нової російсько- українскьої війни, після помітних втрат й відданих життів за Україну, постала потреба вшанувати загиблих, адже 23 лютого – це так назване “міфічне радянське”.

Окрім того, що 14 жовтня – це День захисника України, чи знаєте ви, що це також День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також чергова річниця створення УПА(Української Повстанської Армії)?

   Свідчення істориків є таким, що саме на Волині, в урочищі Вовчак Тірійського району Волині, 14 жовтня 1942 року, на Покрову, зародилась Українська Повстанська Армія. У 1943 – 1944 роках тут діяла велика база УПА під назвою “Січ”.

Богородиця – у християнстві одне із імен Діви Марії. Ще з давніх – давен вона була покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Це свято було введено у християнстві тільки в ХХ ст. і має під собою чи то легенду, чи то реальну подію, яка відбулася в стародавньому Царгороді. На той час місто було оточене чужинцями (за різними джерелами – то могли бути як давні руси  на чолі з князем Аскольдом, так і агаряни (магометани – араби або турки), і Божа Мати начебто покрила своїм омофором городян, які молилися на всенічній службі у Влахернському храмі.

Обережно! Вибухонебезпечні предмети

Представники Міжнародної благодійної неурядової організації з гуманітарного розмінування THE HALO TRUST в Україні за підтримки UNISEF провели заняття з учнями 1-11 класів з теми: “Загроза, яку приховують вибохонебезпечні предмети”.

З Днем Знань!!!

Дорогі школярі, шановні вчителі та батьки! Хочу привітати вас з початком нового навчального року, з Днем знань! Сьогодні першокласники вперше ступили на поріг нашої школи. Нехай вона стане для них другою домівкою, а клас — згуртованою родиною. Я сподіваюся, цей рік буде для вас успішним. Для когось він буде першим і незабутнім, для когось- останнім і надзвичайно насиченим, зворушливим і хвилюючим. У будь-якому випадку, сьогодні я щиро хочу привітати кожного з вас із першим навчальним днем і побажати вам завзятості, зусиль, наполегливості, терпіння та успіху. І наостанок, хочу побажати вам ніколи не здаватися. Вливайтесь у нашу шкільну родину й гідно несіть звання «Учень 86 школи».

Зі святом вас, з початком нового навчального року!

З повагою Зайченко Любов Миколаївна!

З 30-ю річницею Незалежності України!!!

День Незале́жності Украї́ни — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України.

24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР ухвалила Акт проголошення незалежності України, який 1 грудня 1991 року підтвердив народ на Всеукраїнському референдумі. 20 лютого 1992 року Верховна Рада України ухвалила постанову «Про День незалежності України». У ній зазначено:

«Зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року,

Верховна Рада України постановляє:

  1. Вважати день 24 серпня Днем незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України.»

30-річчя незалежності України відзначається гасом: «Ти у мене єдина»!

Шановні учні та батьки ! Щиро вітаємо вас з Днем Незалежності України!

 Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України!

Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

     День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

Зі святом Вас! Із Днем Незалежності!

День державного прапора

23 серпня в Україні відзначають День державного прапора.

Держа́вний Пра́пор Украї́ни — сучасний прапор України, стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього й жовтого кольорів. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3.

Синій і жовтий (золотий) кольори використовувалися на гербі Королівства Руського за князя Данила Галицького. Вони також уживалися на гербах руських земель, князів, шляхти й міст середньовіччя й раннього нового часу.

Починаючи із XVI століття козаки Війська Запорозького використовували в невеликій кількості прапори-хоругви синьо-жовтих барв. Синьо-жовтий прапор із червоним хрестом посередині  у 1803-му році був прапором підрозділів  Чорноморського козацького війська. Сучасний синьо-жовтий прапор був уперше публічно зафіксований 25 червня 1848 року у Львові, який українці Королівства Галичини й Лодомерії у складі Австрійської імперії вивісили над Львівською ратушею як національний прапор. У 1917—1921 роках, під час української революції, цей стяг був державним прапором Української Народної Республіки й Української Держави. У 1938—1939 роках синьо-жовтий стяг був прапором Карпатської України, у 1941 році — Української Держави. 18 вересня 1991 року Президія Верховної Ради України юридично закріпила за синьо-жовтим біколором статус офіційного прапора країни. Затверджений    28 січня 1992 року.