Тиждень безпеки життєдіяльності

Учні старших класів, учасники шкільної дружини юних рятівників, повторили з молодшими школярами основні правила безпеки:

• дорожнього руху;
  • пожежної безпеки;
  • поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів;
  • при стихійних загрозах – землетрусу, грози, сильного вітру.
  • при користуванні електроприладами;
  • поводження на воді та в лісі;
  • з запобігання отруєнню грибами та ягодами;
  • зі зниження ризику інфікування короновірусом;
  • з пропаганди здорового способу життя;
  • в соцмережах;
  • перша домедична допомога;
  • куди звертатись за допомогою.

ШАНОВНІ УЧНІ! ПАМ’ЯТАЙТЕ!

• У випадках пожежі викликайте пожежну допомогу по телефону «101».
  • При конфліктних, критичних, криміногенних ситуаціях звертайтесь до працівників правоохоронних органів або по телефону «102».
  • У випадку поганого самопочуття або необхідності медичної допомоги викликайте швидку допомогу по телефону «103».
  • Якщо ви почули запах газу у квартирі, дзвоніть «104».

Участь у мережевій акції «Вічно живий голос»

Вчителі ЗОШ №86 взяли участь у мережевій акції «Вічно  живий  голос», присвяченій 150 – річчю від дня народження видатної української письменниці, поетеси, однієї з найвідоміших жінок нашої країни – Лесі Українки.

Неможливо було не прийняти участь у цій акції, бо твори видатної Лесі, цієї непересічної людини, завжди знаходять відгук у  людській душі. Завдяки її творчості  українська література зайняла одну з найвищих позицій у світовій культурі, а твори визнані шедеврами.

Університет імені Альфреда Нобеля запрошує

до школи  вивчення Java

Якщо ти навчаєшся у 8-11 класі, бажаєш познайомитися з однією з найпопулярніших мов програмування Java – запрошуємо  приєднатися до школи з вивчення Java в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Початок занять з 15.03.2021 р. Заняття будуть проходити онлайн, раз на тиждень після 14.00. Наповненість груп до 10 чоловік. Навчання проводять студенти спеціальності «Комп’ютерні науки» під керівництвом викладача-ментора. Навчання безкоштовне.

Для реєстрації заповніть, будь-ласка, форму за посиланням: https://forms.gle/HeYmmYeWfurXe9Nb8

Контактна особа: Барташевська Юлія Миколаївна, email: bartashevska@duan.edu.ua

Нагородження учасників акції