До дня спротиву окупації Криму

26 лютого 2024 року в Україні відзначатимуть 10 років початку спротиву окупації Криму та початку війни, яку розгорнула Росія проти України. Цей день покликаний згадати та вшанувати мужність тисячі жителів Кримського півострова, які 26 лютого 2014 року вийшли у Сімферополі на мітинг на підтримку територіальної цілісності України. А також всіх, хто продовжував і продовжує чинити опір окупантам на півострові. Адже боротьба триває.

Дні сталої енергії

1 грудня в 6 – В класі відбулась година спілкування Днів Сталої Енергії. Діти мандрували в захоплюючий світ знань про енергію і дізнались як її зберегти.

В 7- а класі відбулась виховна година до Днів Сталої Енергії у м.Запоріжжя.
Діти переглянули пізнавальні відео про енергозбереження, поспілкувались про те,як правильно економити електроенергію, розгадували кросворд з енергозбереження.

Тиждень безпеки дорожнього руху

В рамках тижня безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму, були проведені виховні години на тему «Безпека дорожнього руху – це життя!». Учні повторили правила дорожнього руху для пішоходів, особливості дорожнього руху для велосипедистів, усвідомили необхідність носити світловідбивні елементи на одязі або взутті у темну пору доби.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

УВАГА!
Шановні батьки!

У гімназії 86 м.Запоріжжя відкрита попередня реєстрація майбутніх першокласників на 2024-2025 навчальний рік.
Анкета для попередньої реєстрації майбутніх першокласників гімназії №86 https://forms.gle/27tVe6axK9NzpE1A9

Українська освітня платформа «Мрія»

Українська освітня «Мрія». Новий застосунок, який допомагатиме мільйонам наших людей так само ефективно, як «Дія».

Українські учні та учениці, наші хлопці й дівчата, які навчаються зараз за кордоном, батьки, вчителі – кожен зможе скористатися функціями «Мрії».

Саме таких новин заслуговує 1 Вересня – новин про те, що в українців буде більше можливостей, більше захисту, більше нормального освіченого життя

——

Ukrainian educational Mriia (Dream). A new application that will help millions of our people as effectively as Diia.

Ukrainian students,our boys and girls currently studying abroad, parents, teachers – everyone will be able to use the functions of Mriia.

It is the kind of news that September 1st deserves – news that Ukrainians will have more opportunities, more protection, more normal, educated life.

Основний телеграм канал, де здійснюється комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування: https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6

Офіційний сайт проєкту: https://mriya.social/

Телеграм-бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами: @stopdrugsbot

Офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншої оперативної інформації: https://t.me/ukraine_avanger_bot

День Конституції України

Сьогодні у 27 річницю Конституції України в Запорізькій гімназії №86 відбулася інформаційна хвилина «Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна і правова держава» під час якої вчитель історї Товкач В. М. розповідала про історію створення і прийняття Основного закону та про загальні засади і будову Конституції України.

День Конституції України

28 червня День Конституції України в цей день 27 років тому Верховна Рада України прийняла Основний закон нашої держави – Конституцію України. Прийняття Конституції закріпило правові засади незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.
Вітаємо всіх з цим святом!

День вишиванки

В Запорізькій гімназії №86 у 7 – Б класі було проведено виховну годину до Дня вишиванки «Вишиванка – символ національної ідентичності українського народу»
Україна – ненька, Україна – мати… Цілий Всесвіт знаходиться у цих простих і звичних, але таких рідних і зрозумілих кожному українцеві словах. Бо ми всі є діти чудової, щедрої, мальовничої нескореної і вільної України.