День пам’яті трагедії у Бабиному Яру

28 вересня 2017 року відбувся виховний захід до Дня пам’яті трагедії у Бабиному Яру. Учні 11-х класів та вчитель історії Товкач В.М. підготували літературно-поетичну композицію та розповідь про події в Бабиному яру у вересні 1941 року. Врамках заходу було організовано перегляд відеофільму “Бабин яр”.

Відкриття спартакіади

15 вересня 2017  року в школі  пройшло урочисте відкриття  V сезону  Спартакіади.  На відкритті учні школи продемонстрували показовий виступ  з різних видів спорту.

День писемності

До дня писемності проводились виховні години, бібліотечні уроки, виставки книг та газет.

Міжнародний день миру

У нашій школі до Міжнародного дня миру 21.09.2017 пройшла акція «Голуб миру», учні  школи з радістю приєднались до цієї акції. Діти виготовили голубів на яких написали листи солдатам в зону АТО.