Інтелектуальна гра “Всезнайки”

Учні 3-4 класів нашої школи прийняли участь у 1 турі інтелектуальної гри “Всезнайки”. У напруженій боротьбі перемогу вибороли найстарші учні 4-х класів. Побажаємо їм успіхів у районних змаганнях.

Громадський контроль за станом організації харчування учнів у школі

22 листопада 2019року комісія громадського контролю за станом організації харчування учнів у школі  у складі Луценко О.С., Бочковської Т.М.(представники батьківської громадськості), Фетісової Н.О(вчитель 1А класу), Рясної В.І.(медичної сестри школи) здійснила контрольну перевірку шкільної їдальні.
    Основна увага приділялася стану облаштування, технічного обладнання та допоміжних приміщень харчоблоку; якості готових страв та сировини; умовам зберігання продуктів харчування.
    Результати перевірки зафіксовані у Протоколі 3 від 22.11.2019р та Акті.
Санітарно-гігієнічний стан обідньої зали та приміщень харчоблоку –  задовільний. У наявності в достатній кількості миючі та дезінфікуючі засоби.
     На інформаційних стендах розміщені щоденне меню, затверджене директором школи; примірні двотижневі меню, прейскурант цін, книга скарг і пропозицій, нормативні документи щодо організації харчування учнів у школі.
    Зберігаються щоденні добові проби страв. Вчасно фіксується та перевіряється завідуючою їдальнею Парій Т.І. температурні показники холодильного обладнання.
   На момент перевірки на продовольчу сировину, яка зберігається у холодильниках, були у наявності супровідні документи та сертифікати якості. Продуктів з протермінованим строком реалізації не виявлено.
   Видача готових страв проводиться лише після зняття проб медичною сестрою школи Рясною В.І.

Пам’яті загиблих у роки Геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933 років

Сьогоднішня виховна година в учнів 9-Б кл (кл. керівник Шегда Г.С.) та 5-Б (кл.керівник Лавренко С.В.) присвячена пам’яті тих, хто помер у роки Геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933 років

Хіба словами можна передати той жах, який вражає свідомість? Ніколи не пізно говорити про ті страшні події. Адже ця трагедія торкнулася сімей кожного із нас.

… історія нас горем вчить,

Щоб не забулось незабутнє.

Бо там, де пам’ять не мовчить,

Там щастям повниться майбутнє…

Завтра, у суботу, о 16:00 долучіться разом із вашими батьками до акції «Запали свічку», щоби довести усьому світові, що ми пам’ятаємо та не маємо права забути всіх несправедливо загиблих у роки Голодомору 1932-1933 років.

РМО вчителів початкових класів

07.11.2019 року на базі нашої школи відбулося ІІ засідання районного методичного об’єднання  вчителів початкових класів(секція 2 класів – керівник Л.М.Дерибасова, секція 3 класів – керівник К.В. Петрич).  Тема засідання: Теоретичні засади Державного стандарту початкової загальної освіти. Інтеграція: тематичний та діяльнісний підхід. На засіданні виступили Л.М.Дерибасова «Тематичні дні, тижні й місяці у 2 класі» та К.В.Петрич «Діяльнісний підхід на уроках природознавства». Під час роботи районного  методичного об’єднання розглядалися найрізноманітніші проблеми навчання і виховання. Методична робота була спрямована на підвищення професійної майстерності і розвиток творчої ініціативи вчителів, впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти; застосування в інноваційному навчанні інтерактивних технологій; створення умов для формування ключових компетентностей учнів, педагогів.

        Раціональне поєднання колективної мудрості та індивідуальної творчості дає змогу віднаходити  нові шляхи до вершин педагогічної майстерності за умов здорового психологічного мікроклімату у колективі, що ґрунтується на взаємоповазі, вмінні радіти за успіхи іншого і вітати те, що вирізняє кожного з-поміж решти, – самобутню творчу індивідуальність.

Всеукраїнський конкурс “Бобер”

На початку листопада, традиціно, відбувається Всеукраїнський конкурс “Бобер” з інформаційної вправності та компютерної грамотності. Цьогоріч взяти участь у конкурсі виявили бажання 70 учнів з 2 по 11 клас. Найактивнішими стали учні 3-В класу (класовад Грак Л.О.). Діти із задоволенням виконували логічні завдання на коп’ютері і вдало справлялися з ними. Результати чекаємо наприкінці грудня, а нагороди  – у квітні.

Ранкова зустріч «Ми – підприємливі»

У 1-А класі пройшла ранкова зустріч «Ми – підприємливі» ( до тематичного
тижня «Я – підприємець»).
Під час ранкової зустрічі учні грали у гру «Я в майбутньому» і виготовляли ( з
LEGO, об’єднавшись у групи ) власний товар, який потрібно було
прорекламувати і вигідно продати. Учні проявили творчість, креативність,
активність у виготовлені виробу.

Тематичний день «У які ігри я можу гратися в класі?» ( до тематичного тижня «Ігри та розваги») запам’ятався тим, що деякі учні прийшли до школи зі своїми улюбленими м’якими іграшками.

Під час перерв діти грали у настільні ігри та у пантоміму.

День закінчився вправою «Кубик запитань» (урок української мови), під час якої діти із задоволенням давали відповідь на запитання, яке їм випало: «Назви свою улюблену гру?», «Чому ти любиш гратися?», «Поділись правилами своєї улюбленої настільної гри?», «Поясни, чим найбільше любиш гратися у класі?»

Всеукраїнський конкурс з німецької мови “Орлятко”

13 листопада  учні 3-4 класів (вчитель Савченко О.А) вперше узяли участь у Всеукраїнському конкурсі з німецької мови “Орлятко”. Тепер залишилося те рпляче (або не зовсім) дочекатися результатів! Бажаємо учасникам конкурсу отримати перемогу!

До дня української писемності та мови

Щорічно, у цей день, 9 листопада, відбувається урочисте покладання квітів до пам’ятнику Нестора-літописця. Також з 2000 року існує надзвичайно цікава традиція всеукраїнського масштабу – «радіодиктант». По Українському радіо у цей день проводять диктант, у якому можуть взяти учать всі бажаючі.
Сьогодні наші другокласники також писали  диктант, але під диктовку вчителя))) І багато учнів, хоч писали такий великий текст вперше ( аж 5 речень під диктовку!), впорались із дебютом на відмінно! 

Подробиці на блозі ДЗВОНИК

Олександр Дюма “Три мушкетери” – урок позакласного читання.

Хіба не шкода, що минули часи прекрасних дам та мушкетерів? Аж ніяк!

Саме сьогодні, 8 листопада, учні 7-х класів занурилися в атмосферу пригод, кохання, шляхетності разом з героями О. Дюма.

Діти грали короля та королеву, робили презентації до роману, досліджували творчість О. Дюма, характеризували головних героїв. Аби відчути атмосферу доби, дійство відбувалося в костюмах як своїх, так і люб’язно наданих керівником театрального гуртка “Ірида” Нахімовою Мариною Валентинівною.

На таких уроках історія ніби оживає. Тож, вперед, юні читачі!

Світ романів О. Дюма завжди відкритий для вас! Вчитель Панченко Н.П.

Фотозвіт

1-B клас з книжкою “Колобок”

Сьогодні (07.11.19) учні 1-В класу на уроці української мови працювали з дитячою
книжкою “Колобок”. Під час уроку діти згадали казку, переглянули мультфільм, уявили себе в ролі акторів та інсценізували казку. В кінці уроку зробили виставку малюнків.