РМО вчителів початкових класів

07.11.2019 року на базі нашої школи відбулося ІІ засідання районного методичного об’єднання  вчителів початкових класів(секція 2 класів – керівник Л.М.Дерибасова, секція 3 класів – керівник К.В. Петрич).  Тема засідання: Теоретичні засади Державного стандарту початкової загальної освіти. Інтеграція: тематичний та діяльнісний підхід. На засіданні виступили Л.М.Дерибасова «Тематичні дні, тижні й місяці у 2 класі» та К.В.Петрич «Діяльнісний підхід на уроках природознавства». Під час роботи районного  методичного об’єднання розглядалися найрізноманітніші проблеми навчання і виховання. Методична робота була спрямована на підвищення професійної майстерності і розвиток творчої ініціативи вчителів, впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти; застосування в інноваційному навчанні інтерактивних технологій; створення умов для формування ключових компетентностей учнів, педагогів.

        Раціональне поєднання колективної мудрості та індивідуальної творчості дає змогу віднаходити  нові шляхи до вершин педагогічної майстерності за умов здорового психологічного мікроклімату у колективі, що ґрунтується на взаємоповазі, вмінні радіти за успіхи іншого і вітати те, що вирізняє кожного з-поміж решти, – самобутню творчу індивідуальність.

Всеукраїнський конкурс “Бобер”

На початку листопада, традиціно, відбувається Всеукраїнський конкурс “Бобер” з інформаційної вправності та компютерної грамотності. Цьогоріч взяти участь у конкурсі виявили бажання 70 учнів з 2 по 11 клас. Найактивнішими стали учні 3-В класу (класовад Грак Л.О.). Діти із задоволенням виконували логічні завдання на коп’ютері і вдало справлялися з ними. Результати чекаємо наприкінці грудня, а нагороди  – у квітні.

Ранкова зустріч «Ми – підприємливі»

У 1-А класі пройшла ранкова зустріч «Ми – підприємливі» ( до тематичного
тижня «Я – підприємець»).
Під час ранкової зустрічі учні грали у гру «Я в майбутньому» і виготовляли ( з
LEGO, об’єднавшись у групи ) власний товар, який потрібно було
прорекламувати і вигідно продати. Учні проявили творчість, креативність,
активність у виготовлені виробу.

Тематичний день «У які ігри я можу гратися в класі?» ( до тематичного тижня «Ігри та розваги») запам’ятався тим, що деякі учні прийшли до школи зі своїми улюбленими м’якими іграшками.

Під час перерв діти грали у настільні ігри та у пантоміму.

День закінчився вправою «Кубик запитань» (урок української мови), під час якої діти із задоволенням давали відповідь на запитання, яке їм випало: «Назви свою улюблену гру?», «Чому ти любиш гратися?», «Поділись правилами своєї улюбленої настільної гри?», «Поясни, чим найбільше любиш гратися у класі?»

Всеукраїнський конкурс з німецької мови “Орлятко”

13 листопада  учні 3-4 класів (вчитель Савченко О.А) вперше узяли участь у Всеукраїнському конкурсі з німецької мови “Орлятко”. Тепер залишилося те рпляче (або не зовсім) дочекатися результатів! Бажаємо учасникам конкурсу отримати перемогу!