ІІІ місце по Україні наше!

Вже другий рік поспіль Чепалова Маргарита, учениця 7-А класу бере участь у Всеукраїнській олімпіаді “Юні знавці Біблії”. Цього року вона посіла ІІІ місце по Україні!

Вітаємо, Маргарито!

Вдома конкурсанти робили велике та обгрунтовне дослідження на тему: “Не хлібом єдиним буде жити людина, а кожним буде жити словом, що походить із вуст Божих”. В Академії діти писали тестові завдання. З 30 запитань Маргарита відповіла на 29.

Дослідження було представлене у вигляді комп’ютерної презентації, яку Маргарита виконала блискуче.

Конкурсанти дізналися про історію Острозької Академії – найстаршого навчального закладу Східної Європи. Вся атмосфера олімпіади надихала на творчість.

Дякуємо за допомогу в підготовці дослідження Панченко Наталію Петрівну, вчителя зарубіжної літератури; Лавренко Світлану Вікторівну та Стрижкову Юлію Олександрівну, вчителів інформатики, в підготовці комп’ютерної презентації.

ЗОШ №86 святкує Великдень

Ми вітаємо всіх з Великодніми святами! У нас пройшли майстер класи з виготовлення писанок та випікання пасок.

Смачних свят!

Проект “Метінвест Travel”

Учні 9-х класів ЗОШ №86 відвідали ПС “Юність” з метою ознайомлення школярів з металургійними професіями в інтерактивній формі. Браво проекту “Металінвест Travel” креативно, цікаво! Молодці.