Нас вітають в мерії!

17 травня в Запорізькій міській раді було зібрано кращих із кращіх – 17 переможців та призерів Всеукраїнських олімпіад з різних предметів. Також були запрошені вчителі, які підготували дітей та батьки, які гарно виховали та можуть пишатися своїм маленьким генієм.

Нашу школу представляла Чепалова Маргарита, учениця 7-А класу, яка посіла ІІІ місце у ХІІ Всеукраїнськійолімпіаді “Юні знавці Біблії”.

Вчитель Панченко Наталія Петрівна (зарубіжна література). Мама – Чепалова Ірина Олександрівна.

Вітаємо! Пишаємося тобою, Маргарито!

Фотозвіт

День Вишиванки

Одягну я зранку
Білу вишиванку,
Заплету у косу
Я Червоній мак,
Вмиюся росою
З зілля на світанку
І піду міжду люди так.
Хай Усі навколо
День новий стрічають,
Хай співають гучно
Радісних пісень,
Бо сьогодні свято
(Українці знають!),
Й весело святкують
Вишиванки День !!!

Всеукраїнський конкурс проектів з інформатики «Весела наука»

11 травня 2019 року у м. Одеса відбувся захист робіт та нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу проектів з інформатики «Весела наука». Учні нашої коли (Овчаренко Є., Стовпяк М., Герасимлюк А.) та вчителі (Лавренко С.В., Стрижкова Ю.О.) гідно представили ЗОШ №86 та Запорізьку область у номінаціях «Графіка» та «Анімація» та стали срібними призерами.

Конкурс проводиться з 2010 року школою-ліцеєм «Чорноморський» серед учнів 5 – 11-х класів з метою підвищення інтересу дітей до вивчення інформатики, використання ІКТ в освіті та надання можливості обдарованій молоді продемонструвати свої вміння й навички. 
Цього року до участі в конкурсі долучилося близько 580 учасників з двадцяти областей України! Вони представили проекти в таких категоріях: анімація «Весела наука», короткометражний фільм «Ніколи не здавайся!», графіка «Мій тато – мій герой!», фотографія «Відображення», додатки для мобільних пристроїв і робототехніка. Вимогливе журі обрало кращих із кращих.

Захист проектних робіт відбувався в актовій залі школи-ліцею «Чорноморський» та на території Цитрус Академії, яка стала спонсором конкурсу. За традицією, для учасників організували чудові екскурсії містом. А після обіду розпочалося найочікуваніше дійство – нагородження переможців та вручення цінних подарунків!

Вітаємо наших призерів та бажаємо натхнення і творчих успіхів!

«Серце до серця»

З 2 квітня по 26 квітня 2019 року в школі проходила Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько живи» з метою закупівлі кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень Запорізької області. За період проведення акції у нашій школі було зібрано 3790 грн, на придбання медичного обладнання для нашої області.

День цивільного захисту

26 квітня 2019 р. у школі були проведені навчання евакуації учнів та працівників школи, згідно Плану Єдиного дня цивільного захисту. Евакуація тривала 4 хв. 46 сек. – здійснена організовано, згідно регламенту.