Рекорд школи !!!

Учениця 4-В класу Кокарь Поліна встановила новий РЕКОРД школи з підтягування на перекладині – 30 разів !

Вітаємо!!!

До відома батьків 1-4 класів

За дорученням постійної профільної комісії з питань освіти, науки, молоді, спорту та туризму міської ради від 16.05.2018 та з метою проведення моніторингу якості харчування учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти міста буде проходит з 21.05.2018-25.05.2018 в онлайн-режимі анкетування батьків та учнів 1-4 класів  за анкетою “Організація харчування учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти” на сайті науково-методичного центру департаменту в розділі “Опитування”!

День вишиванки

В Україні відзначають День вишиванки – свято, присвячене українській культурі і традиціям. Долучитися до свята, яке щороку припадає на третій четвер травня, зовсім не складно. Досить прийти в українській вишитій сорочці на роботу, навчання або одному із запланованих на 17 травня святкових заходів.

У Всесвітній день вишиванки, учні та вчителі нашої школи одягли національний одяг, аби засвідчити, що вишиванка – це не тільки самобутньо, але і стильно.

«Захист Вітчизни»

З метою забезпечення якісного виконання програми предмета «Захист Вітчизни» та практичного закріплення рівня знань, умінь, навичок учнів 11 класів у Центрі військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки учнівської молоді Дніпровського району у квітні-травні 2018 року пройшли навчально-польові збори. Юнаки та дівчата удосконалювали на практиці набуті знання з вогневої, тактичної, фізичної та медичної підготовки.

Практичні заняття показали, що учні мають достатній рівень  підготовки, а головне – бажання на практиці закріпити свої знання.

ФОТОЗВІТ

Обласний фестиваль-сторітеллінг «Безпечний та відповідальний Інтернет»

Обласний фестиваль-сторітеллінг «Безпечний та відповідальний Інтернет» проводиться з метою популяризації безпечного та відповідального Інтернету; зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності вчителів, батьків та учнів з питань безпечного Інтернету.

У цьому році учні нашої школи, на чолі вчителів інформатики Лавренко С.В. та Стрижкової Ю.О., взяли участь у І обласному фестивалі-сторітеллінг «Безпечний та відповідальний Інтернет» і представили свої роботи.

Номінація “Текстовий сторітеллінг”

Номінація ” Відео-сторітеллінг”

Номінація “Сторителлинг-презентація”

Вітаємо переможців, бажаємо творчого натхнення та нових перемог!

Місячник « Краса Землі моєї»

На протязі квітня в нашій школі пройшов місячник «Краса Землі моєї» Традиційно учні школи приймали участь у прибиранні шкільного подвір’я та парку,у насаджуванні кущів і квітів.

Також була проведена виставка малюнків і плакатів «Збережімо природу України». Найактивнішими стали учні 7-а класу, які  підготували 2 плакати, присвячені проблемі енергозбереження

На початку квітня у мікрорайоні розклеювали листівки «Не рвіть первоцвіти!», « Не спалюйте суху траву!».

Вчителями географії Піхенько Т.С. та біології Шегдою Г.С. проведена конференція серед старшокласників « Проблеми водних ресурсів України»

Напередодні 22 квітня у 7-б класі пройшла виховна година ,присвячена Дню Землі. Діти ознайомились з основними екологічними проблемами нашої планети.

Також класними керівниками 7-8 класів були проведені виховні години « Сім природних чудес України».

Завершився місячник загальношкільною виховною годиною «Біль Чорнобиля» та загальношкільною лінійкою «Чорнобильські дзвони»

Фотозвіт

PISA-2018

25 квітня 2018р. 15-річні учні школи взяли участь в основному етапі міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018. Це дослідження має на меті порівняти освітні системи близько 80 країн світу шляхом вимірювання читацьких, математичних і природничо-наукових компетентностей 15-річних підлітків з різних країн і вивчення факторів, що впливають на їхнє успішне навчання. Участь України в дослідженні допоможе з’ясувати об’єктивний стан вітчизняної середньої освіти й дасть змогу в подальшому визначити можливості підвищення її якості.

ФОТОЗВІТ