Місячник « Краса Землі моєї»

На протязі квітня в нашій школі пройшов місячник «Краса Землі моєї» Традиційно учні школи приймали участь у прибиранні шкільного подвір’я та парку,у насаджуванні кущів і квітів.

Також була проведена виставка малюнків і плакатів «Збережімо природу України». Найактивнішими стали учні 7-а класу, які  підготували 2 плакати, присвячені проблемі енергозбереження

На початку квітня у мікрорайоні розклеювали листівки «Не рвіть первоцвіти!», « Не спалюйте суху траву!».

Вчителями географії Піхенько Т.С. та біології Шегдою Г.С. проведена конференція серед старшокласників « Проблеми водних ресурсів України»

Напередодні 22 квітня у 7-б класі пройшла виховна година ,присвячена Дню Землі. Діти ознайомились з основними екологічними проблемами нашої планети.

Також класними керівниками 7-8 класів були проведені виховні години « Сім природних чудес України».

Завершився місячник загальношкільною виховною годиною «Біль Чорнобиля» та загальношкільною лінійкою «Чорнобильські дзвони»

Фотозвіт