Засідання педагогічної ради з теми «Інтеграція як провідна тенденція оновлення освітнього процесу»

22 грудня 2018 року пройшло засідання педагогічної ради з теми «Інтеграція як провідна тенденція оновлення освітнього процесу».  Заступником директора з навчально-методичної роботи Сергєєвою Ю.Ю. було актуалізовано розуміння педагогами видів, форм і методів інтеграції,  її педагогічної цінності, акцентовано увагу на освітніх трендах, що ґрунтуються на інтеграційному підході.  Досвідом реалізації інтегрованого підходу в 1 класі поділилась учитель початкових класів Новікова С.А. Використання міжпредметних зв’язків як засобу формування мотивації розкрила вчитель математики Іващенко О.П. Про досвід упровадження елементів STEAM-освіти у викладання природничих наук розповіла учитель хімії Анфілова Г.П. Вчитель географії Піхенько Т.С. представила результати роботи над проведенням бінарних уроків. Вчитель зарубіжної літератури Панченко Н.П. познайомила з досвідом використання мультисенсорного методу на уроках літератури. Вчитель фізики Руденко Л.В. анонсувала міжпредметний інтегрований проект з фізики, біології, хімії, інформатики. Педагоги отримали рекомендації щодо впровадження форм і методів інтеграції в освітній процес.

Тиждень початкової школи

В початковій школі з 12 по 16 листопада пройшов «Кольоровий тиждень».  Протягом тижня було проведено багато захоплюючих справ, розваг, конкурсів, змагань,квестів, адже кожній дитині, яка робить в науку крок, має бути цікаво, а навчання має дарувати  впевненість у власних силах. Кожний вчитель початкових класів організував цікаве навчальне середовище,  активізував пізнавальну діяльність учнів через участь у різноманітних навчально-виховних заходах. Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Кожний день  мав певний напрямок. Понеділок –« День фіолетового кольору» . В цей день вчителі та учні були в одязі фіолетового кольору (або з елементом: стрічка у волоссі, бантик, краватка, тощо). Учні та вчителі починають день обміном чарівними компліментами. Вівторок – «Картатий день» – всі одягнули одяг у клітинку, грали в шахи, класики, старші учні виконували завдання Картатого квеста. Середа – День рудого кольору – діти одягнули костюми білочок, лисичок та вшановували осінь: читали вірші напам’ять, працювали з медіа. Четвер – День червоний, день добра, справжнього друга. В класах проводяться ігри, тренінги спрямовані на формування почуття дружби, взаємопорозуміння та взаємодопомоги, підтримки один одного. П’ятниця – День зеленого кольору – «День мистецтва». В цей день кожен клас створює свою райдугу, як підсумок кольорового тижня.

Детальна інформація на блозі “Вулик”

Чемпіонат Запорізької області з шашок-64

З 31.10 по 03.11 в ШШ клубі “Думка” відбувся чемпіонат Запорізької області з шашок-64 (класична гра), та змагання з блискавичної гри. Серед учасників чемпіонату були й учні нашої школи: Лисакова Олена, Філоненко Богдан, Куліш Єва, Новікова Юлія.

Новікова Юлія зайняла почесне ІІІ місце з класичної гри і ІІІ місце з блискавичної гри.

Чекаємо на підкріплення нашої команди в обласних та всеукраїнських змаганнях!

«ЯРМАРОК ОСВІТИ»

9 листопада у виставковому центрі «Козак-Палац» учні нашої школи відвідали виставковий захід «ЯРМАРОК ОСВІТИ», який об’єднав 20-ту міжрегіональну спеціалізовану виставку навчальних закладів «Абітурієнт – 2019» та 9-ту спеціалізовану виставку «Освіта за кордоном – 2019»

«Ярмарок освіти» – це масштабна презентація сучасної вищої освіти та професійно-технічної освіти. На виставці учні познайомились з пропозиціями більш ніж 50 навчальних закладів всіх рівнів акредитації, освітніх та культурних центрів, представників закордонних університетів.

День писемності

До Дня писемності в ЗОШ №86 проведена заочна подорож для семикласників “Від рукопису до книги” та конкурс-гра “Знавці української мови”.

Вчитель української мови Тройно О.І., бібліотекар Нахімова М.В.

Перша Всеукраїнська Конференція у форматі ТОП

29 жовтня у ДК “Дніпроспецсталь” відбулася Перша Всеукраїнська Конференція у форматі ТОП «МОДЕРАТОРИ ОСВІТНІХ РЕФОРМ», головна мета якої: пошук ідей в освіті, які трансформують суспільство, здатні змінювати Світ знань, перетворювати освітній процес на модерацію інноваційних освітніх реформ.

Учасниками цієї конференції стали Нахімова М.В. – завідувач бібліотекою і Рупчева В.В. – соціальний педагог ЗОШ №86. Цікаві ідеї, які хотілось би використати у своїй діяльності, захоплюючі виступи спікерів, прекрасний настрій, конструктивне спілкування – все це збагатило досвід учасників конференції!

Навчання на випадок пожежі чи іншої надзвичайної ситуації

У світлі останніх подій у державі і взагалі, у школах проводяться навчання для дітей.

26 жовтня 2018 року проведено планове відпрацювання нормативів евакуації учнів та працівників із будівлі ЗОШ № 86. В заході взяли участь учні 1- 11 класів, вчителі, технічні працівники, обслуговуючий персонал. Було  проведено тренувальну евакуацію  до тимчасового укриття, відпрацьовувались  дії   учасників  навчально-виховного процесу  за сигналом «Увага  всім!»

День захисника України

В нашій школі традиційно проходить збір благодійної допомоги. Цей рік не став виключенням. На початку жовтня відбувся благодійний ярмарок. Учні, батьки та вчителі взяли активну участь у цій події та допомогли зібрати речі необхідні на передовій. 12 жовтня на урочистій лінійці, присвяченій Дню захисника України, ці речі  були передані  волонтеру Ходосу Олександру Олеговичу.

З Днем працівників освіти!

В школі відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти. Учні школи підготували  цікаві номери самодіяльності, вивчили вірші, присвячені вчителям. Концертна програма пройшла в добрій,  сімейній атмосфері.