Новорічні ранки

Новий рік – одне з найулюбленіших зимових свят для дітей, тому наша школа намагалась якнайкраще підготуватись до цього свята та провести його.

З 16.12.2019 по 19.12.2019 пройшли новорічні ранки для учнів молодших класів та новорічні вечори для учнів середніх та старших класів. В новорічних виставах брали участь як учні так і вчителі школи.

Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті. Відомі  казкові персонажі – бабуся Ягуся, Снігова королева та Дід  Мороз, Снігуронька та багато інших  завітали в гості до учнів, подарували море емоцій, гарного настрою, пісень і хороводів.  Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків дітлахам.

Благодійний ярмарок

В День святого Миколая, учні, батьки та вчителі початкових класів долучилися до благодійної справи та провели різдвяний ярмарок. До нього готувалися і діти , і дорослі заздалегідь: репетирували сценки, танці, створювали поробки, прикраси, випікали різноманітні солодощі , готували корисні та смачні страви і напої.

Спочатку театр “Ірида” показав святкову виставу, наші учні привітали всіх піснею.
Після того розпочалася торгівля. Чого тільки не було на столах!!! Як завзято пропонували “продавці” свій товар!
А діти  змогли проявити математичні компетенції)))
Можна було придбати товари за 5, 10 грн, а якщо поторгуватися – то й за 1грн!!!!
Матусі учнів проявили свої таланти: хтось у рукоділлі, хтось в кулінарній справі, організаторській, акторській, а хтось вміло зміг так розрекламувати товар і швиденько розпродатись!
 Дитячі посмішки, яскраві враження, мамині смаколики та час проведений зі шкільною родиною – що може бути кращє!
Ще одна добра справа зроблена спільно))))
Щиро дякуємо усім учасникам благодійного ярмарку!

Навчальна евакуація

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій 17 грудня 2019 року в школі відбулась навчальна евакуація на випадок пожежі. Після включення звукової сигналізації, яка сповістила працівників й учнів школи про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації школи, учні,  у супроводі вчителів,  організовано пересувалися до виходів, а далі – до спеціально визначеного місця, шкільного майданчика. Учні  та працівники школи менше ніж за 4 хвилини, без паніки та скупчень залишили приміщення школи. Евакуація була проведена вдало та на достатньо високому рівні.

Семінар-практикум “Особливості роботи вчителя”

17 грудня 2019 на базі  Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №86  для заступників директорів з НВР закладів освіти Дніпровського району відбувся семінар-практикум «Особливості роботи вчителя в умовах реалізації основних ідей Нової української школи та включення в навчальний процес інноваційних підходів для формування предметних компетентностей молодших школярів».
        Заступник директора ЗОШ №86 Савченко О.А. ознайомила присутніх з особливостями роботи вчителів закладу в умовах реалізації основних ідей Нової української школи.
        Вчителі Іванченко О.А.,  Петрич К.В., Новикова С.А., Дерибасова Л.М. презентували досвід роботи щодо використання інтернет-сервісів в освітньому просторі, прийомів мнемотехнік для формування  медіакомпетентності молодших школярів у контексті освітніх інновацій.

Профорієнтація учням 11 класів

Дніпровський відділ поліції ГУНП в Запорізькій області запрошує:

1. Випускників загальноосвітніх середніх шкіл та випускників ДНЗ, ЗППЛ на навчання до закладів вищої освіти зі спеціфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських за державним замовленням, за спеціальностями та спеціалізаціями:

– ПРАВО – кримінальна поліція, досудове розслідування, економічно-правова безпека (служба на посадах слідчого, оперуповноваженого);

•  ПРАВООХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ – превентивна діяльність (служба на посадах дільничного офіцера поліції, інспектора з ювенальної превенції, інспектора з дозвільної системи);
  •  КІБЕРБЕЗПЕКА – кібербезпека (служба у підрозділах боротьби з кіберзлочинністю);
  •  ПСИХОЛОГ – психологія (служба на посадах психолога).

Для вступу до закладів вищої освіти необхідно:

• подати онлайн-анкету на сайті https://osvita.np.gov.ua;
  • подати документи до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в Запорізькій області за адресою: м. Запоріжжя, вул. Матросова, 29;
  • пройти медичний огляд ВЛК.

Для отримання будь-якої додаткової інформації щодо вступу до закладів вищої освіти, конкурсні набори, Ви можете за телефонами:

(095)091-97-72; (099)631-77-79; (095)875-14-86; (099)751-69-16; (066)203-20-47; (097)721-21-99; (061)239-28-10; (061)239-28-11; (050)341-41-02

Благодійна акція “Чарівники”

Перед новорічними святами у школі відбулась благодійна акція “Чарівники”. Волонтер Олена Ярошенко запропонувала зібрати кошти на подарунки для дітей загинувших морпехів. Дарувальниками ми стали для Назара (3 роки). На зібрані кошти дітей були придбані: самокат, солодощі, авто з радіо-управлінням, великий конструктор, та ще багато корисних іграшок.