Навчальна евакуація

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій 17 грудня 2019 року в школі відбулась навчальна евакуація на випадок пожежі. Після включення звукової сигналізації, яка сповістила працівників й учнів школи про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації школи, учні,  у супроводі вчителів,  організовано пересувалися до виходів, а далі – до спеціально визначеного місця, шкільного майданчика. Учні  та працівники школи менше ніж за 4 хвилини, без паніки та скупчень залишили приміщення школи. Евакуація була проведена вдало та на достатньо високому рівні.

Семінар-практикум “Особливості роботи вчителя”

17 грудня 2019 на базі  Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №86  для заступників директорів з НВР закладів освіти Дніпровського району відбувся семінар-практикум «Особливості роботи вчителя в умовах реалізації основних ідей Нової української школи та включення в навчальний процес інноваційних підходів для формування предметних компетентностей молодших школярів».
        Заступник директора ЗОШ №86 Савченко О.А. ознайомила присутніх з особливостями роботи вчителів закладу в умовах реалізації основних ідей Нової української школи.
        Вчителі Іванченко О.А.,  Петрич К.В., Новикова С.А., Дерибасова Л.М. презентували досвід роботи щодо використання інтернет-сервісів в освітньому просторі, прийомів мнемотехнік для формування  медіакомпетентності молодших школярів у контексті освітніх інновацій.