Благодійний ярмарок

В День святого Миколая, учні, батьки та вчителі початкових класів долучилися до благодійної справи та провели різдвяний ярмарок. До нього готувалися і діти , і дорослі заздалегідь: репетирували сценки, танці, створювали поробки, прикраси, випікали різноманітні солодощі , готували корисні та смачні страви і напої.

Спочатку театр “Ірида” показав святкову виставу, наші учні привітали всіх піснею.
Після того розпочалася торгівля. Чого тільки не було на столах!!! Як завзято пропонували “продавці” свій товар!
А діти  змогли проявити математичні компетенції)))
Можна було придбати товари за 5, 10 грн, а якщо поторгуватися – то й за 1грн!!!!
Матусі учнів проявили свої таланти: хтось у рукоділлі, хтось в кулінарній справі, організаторській, акторській, а хтось вміло зміг так розрекламувати товар і швиденько розпродатись!
 Дитячі посмішки, яскраві враження, мамині смаколики та час проведений зі шкільною родиною – що може бути кращє!
Ще одна добра справа зроблена спільно))))
Щиро дякуємо усім учасникам благодійного ярмарку!

Навчальна евакуація

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій 17 грудня 2019 року в школі відбулась навчальна евакуація на випадок пожежі. Після включення звукової сигналізації, яка сповістила працівників й учнів школи про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації школи, учні,  у супроводі вчителів,  організовано пересувалися до виходів, а далі – до спеціально визначеного місця, шкільного майданчика. Учні  та працівники школи менше ніж за 4 хвилини, без паніки та скупчень залишили приміщення школи. Евакуація була проведена вдало та на достатньо високому рівні.

Семінар-практикум “Особливості роботи вчителя”

17 грудня 2019 на базі  Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №86  для заступників директорів з НВР закладів освіти Дніпровського району відбувся семінар-практикум «Особливості роботи вчителя в умовах реалізації основних ідей Нової української школи та включення в навчальний процес інноваційних підходів для формування предметних компетентностей молодших школярів».      
        Заступник директора ЗОШ №86 Савченко О.А. ознайомила присутніх з особливостями роботи вчителів закладу в умовах реалізації основних ідей Нової української школи.
        Вчителі Іванченко О.А.,  Петрич К.В., Новикова С.А., Дерибасова Л.М. презентували досвід роботи щодо використання інтернет-сервісів в освітньому просторі, прийомів мнемотехнік для формування  медіакомпетентності молодших школярів у контексті освітніх інновацій. 

Інтелектуальна гра “Всезнайки”

Учні 3-4 класів нашої школи прийняли участь у 1 турі інтелектуальної гри “Всезнайки”. У напруженій боротьбі перемогу вибороли найстарші учні 4-х класів. Побажаємо їм успіхів у районних змаганнях.

Громадський контроль за станом організації харчування учнів у школі

22 листопада 2019року комісія громадського контролю за станом організації харчування учнів у школі  у складі Луценко О.С., Бочковської Т.М.(представники батьківської громадськості), Фетісової Н.О(вчитель 1А класу), Рясної В.І.(медичної сестри школи) здійснила контрольну перевірку шкільної їдальні.
    Основна увага приділялася стану облаштування, технічного обладнання та допоміжних приміщень харчоблоку; якості готових страв та сировини; умовам зберігання продуктів харчування.
    Результати перевірки зафіксовані у Протоколі 3 від 22.11.2019р та Акті.
Санітарно-гігієнічний стан обідньої зали та приміщень харчоблоку –  задовільний. У наявності в достатній кількості миючі та дезінфікуючі засоби.
     На інформаційних стендах розміщені щоденне меню, затверджене директором школи; примірні двотижневі меню, прейскурант цін, книга скарг і пропозицій, нормативні документи щодо організації харчування учнів у школі.
    Зберігаються щоденні добові проби страв. Вчасно фіксується та перевіряється завідуючою їдальнею Парій Т.І. температурні показники холодильного обладнання.
   На момент перевірки на продовольчу сировину, яка зберігається у холодильниках, були у наявності супровідні документи та сертифікати якості. Продуктів з протермінованим строком реалізації не виявлено.
   Видача готових страв проводиться лише після зняття проб медичною сестрою школи Рясною В.І.

Пам’яті загиблих у роки Геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933 років

Сьогоднішня виховна година в учнів 9-Б кл (кл. керівник Шегда Г.С.) та 5-Б (кл.керівник Лавренко С.В.) присвячена пам’яті тих, хто помер у роки Геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933 років

Хіба словами можна передати той жах, який вражає свідомість? Ніколи не пізно говорити про ті страшні події. Адже ця трагедія торкнулася сімей кожного із нас.

… історія нас горем вчить,

Щоб не забулось незабутнє.

Бо там, де пам’ять не мовчить,

Там щастям повниться майбутнє…

Завтра, у суботу, о 16:00 долучіться разом із вашими батьками до акції «Запали свічку», щоби довести усьому світові, що ми пам’ятаємо та не маємо права забути всіх несправедливо загиблих у роки Голодомору 1932-1933 років.

Творчість вихованців ГПД№3 вихователь Мамай О.М.

VIIІ Міська виставка педагогічних технологій у 2017-2018 навчальному році

IMG_20180329_125536[1]29 березня  колектив нашої школи відвідав VIIІ Міську виставку педагогічних технологій на базі колегіуму “Елінт”. Багато питань зараз стоїть перед освітянами: як створити нову українську школу? Які завдання для освітян стануть пріоритетними найближчим часом? Що потрібно для трансформації сучасних трендів та викликів в контексті реформи галузі освіти? Для того, щоб відповісти на ці запитання, було організовано фахове спілкування освітян,  інтерактивні майстер-класи, а й можливість спілкування з видатними науковцями провідних українських вишів Києва, Харкова, Полтави, Одеси та Запоріжжя. Таким чином, кожен з педагогів зміг знайти для себе те, що вмотивує, наповнить змістом та буде спонукати до розвитку та професійного зростання.

Виставка