VIIІ Міська виставка педагогічних технологій у 2017-2018 навчальному році

IMG_20180329_125536[1]29 березня  колектив нашої школи відвідав VIIІ Міську виставку педагогічних технологій на базі колегіуму “Елінт”. Багато питань зараз стоїть перед освітянами: як створити нову українську школу? Які завдання для освітян стануть пріоритетними найближчим часом? Що потрібно для трансформації сучасних трендів та викликів в контексті реформи галузі освіти? Для того, щоб відповісти на ці запитання, було організовано фахове спілкування освітян,  інтерактивні майстер-класи, а й можливість спілкування з видатними науковцями провідних українських вишів Києва, Харкова, Полтави, Одеси та Запоріжжя. Таким чином, кожен з педагогів зміг знайти для себе те, що вмотивує, наповнить змістом та буде спонукати до розвитку та професійного зростання.

Виставка

Увага!!! Карантин!!!

На підставі розпорядження міського голови від 28.02.2018 № 64р «Про призупинення занять у закладах освіти м. Запоріжжя» призупиняються заняття в закладах загальної середньої та позашкільної освіти з 01.03.2018 по 03.03.2018. Бережіть себе та не забувайте правила безпечної поведінки під час пересування вулицями.