Благодійний ярмарок

В День святого Миколая, учні, батьки та вчителі початкових класів долучилися до благодійної справи та провели різдвяний ярмарок. До нього готувалися і діти , і дорослі заздалегідь: репетирували сценки, танці, створювали поробки, прикраси, випікали різноманітні солодощі , готували корисні та смачні страви і напої.

Спочатку театр “Ірида” показав святкову виставу, наші учні привітали всіх піснею.
Після того розпочалася торгівля. Чого тільки не було на столах!!! Як завзято пропонували “продавці” свій товар!
А діти  змогли проявити математичні компетенції)))
Можна було придбати товари за 5, 10 грн, а якщо поторгуватися – то й за 1грн!!!!
Матусі учнів проявили свої таланти: хтось у рукоділлі, хтось в кулінарній справі, організаторській, акторській, а хтось вміло зміг так розрекламувати товар і швиденько розпродатись!
 Дитячі посмішки, яскраві враження, мамині смаколики та час проведений зі шкільною родиною – що може бути кращє!
Ще одна добра справа зроблена спільно))))
Щиро дякуємо усім учасникам благодійного ярмарку!