День писемності та мови

Вчителі ЗОШ №86 Тройно О.І. иа Лавренко С.В. разом з учнями 10-А класу підготували цікавий виховний захід до Дня писемності і мови для учнів 5-Б класу “Звідки виникло письмо?”

ФОТОЗВІТ

Квест-гра «Моя країна – Україна»

Наприкінці 1 чверті у 3-Б класі пройшла квест-гра «Моя країна – Україна». Ця гра  присвячена дорогій Батьківщині, милій Україні, яку ми всі дуже любимо. Україна для нас –  найрідніша,найдорожча,найкраща у світі,бо це наша рідна земля.        Під час квесту діти вчилися працювати самостійно, працювати в групі;  розвивали зв’язне мовлення, вміння критично мислити; виховували почуття взаємодопомоги, любові і пошани до України та українського народу.

На кожній станції  були  різні  завдання. Діти розшифровували назви українських символів, добирали синоніми до слова, яке розміщено у хмарці-тегів, створили справжню селфі-студію(зробили колаж «Я люблю Україну», а потім робили селфі та розміщували їх в соцмережі, збирали вподобайки), складали пазли з теми «Видатні українці». Після кожного виконаного завдання, команда отримала один клаптик карти і наклеєну наклейку в карті,яка означала, що станцію успішно пройдено. Наприкінці уроку, команди разом склеїли отримані частини карти і зачитали девіз нашого квест-уроку: «Знання – найбільша сила, що дарує школа й Україна мила»