Виховна година у 5-В класі на тему «Наукові відкриття – сучасного життя»

Грань між науковою фантастикою і наукою нівелюється все більше і більше з кожним днем. 200 років тому люди були б у шоці від технічних досягнень 21 століття. Літаки, автомобілі та смартфони – цим сьогодні не здивуєш нікого, але не можна заперечувати, що без цих винаходів подальший розвиток суспільства був би неможливим.

26 січня 2018 року в рамках тижня фізики та хімії в 5-В класі була проведена виховна година на тему «Наукові відкриття – сучасного життя». Учні підготували огляд 15 революційних наукових відкриттів, які ще вчора вважалися фантастикою.

А з чого все почалося?

На чому обчислений сам комп’ютер?

Який науковий прилад можна назвати «прабабусею» комп’ютера?

Це логарифмічна лінійка. Набір для креслення, коли не було принтерів – готовальня. Прилад, за допомогою якого зроблені видатні відкриття в медицині та біології – мікроскоп.

Учням було запропоновано розробити вдома та презентувати в класі малюнок на тему: «Мій власний науковий проект». Діти показали своє бачення майбутнього, свої свіжі та цікаві винаходи, ідеї.

Наука, окрім світової слави та відчуття того, що ти рухаєш прогрес, дає вченому та винахіднику ще й гроші. За свою гарну роботу учні отримали винагороду – шоколадні монети.

Сподіваємося, що маленькі Ейнштейни зацікавляться наукою!

Фотоальбом заходу