Педагогічна рада “Сучасні виховні технології “

13 лютого  2018 року в школі  відбулося засідання педагогічної ради на тему «Сучасні виховні технології».

Тема засідання актуальна на сьогоднішній день, бо  суспільство висуває нові вимоги перед освітою. Реалізація сучасних завдань освіти потребує нових підходів, упровадження інновацій, звернення до особистості учня з її потребами та інтересами. Вчителі школи поділилися  досвідом роботи  з впровадження  інноваційних технологій  у навчально-виховному процесі.

Про проектну діяльність як метод формування ціннісного ставлення до природи  розповіла вчитель початкових класів та класний керівник 2 – Б класу  Ряполова І.Л.

Про специфіку підготовки  та проведення квесту під час уроків та у позакласній роботі  поділилась з присутніми вчитель інформатики та класний керівник 10-А класу Ларенко С.В.

Про шоу-технології  в  сучасній  масовій  школі розповіла бібліотекар та керівник театрального гуртка «Ірида»  Нахімова М.В.

Засідання педагогічної ради було  цікавим та змістовним і закінчилось  хвилинкою психологічного настрою, під час якої  вчитель початкових класів та класний керівник 1 – Б класу  Грак Л.О. провела тренінг «10 секретів повернення радості».