Вітаємо Надію!

Вітаємо Надію Прохорчук, ученицю 9-Б класу, за переможні (ІІІ місця) у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій та економіки (вчитель Лавренко С.В.). Дякуємо батькам за розумну і талановиту ученицю, а Надійці за витримку, наполеглевість та досягнення поставленої мети! Так тримати!

Наші талановиті вчителі!

13 лютого 2018 року на базі Запорізького ліцею №62 відбулась 4 сесія міського проекту “Асоціація молодих освітян” Запоріжжя. Під час проведення сесії відбулось нагородження переможців районних фахових конкурсів “Класний керівник 2018” в номінації “Молодий класний керівник” та “Від творчого вчителя до творчого учня”, були проведені майстер-класи від досвідчених педагогів-наставників для всіх категорій молодих освітян.

З перемогою у конкурсі “Класний керівник 2018” вітаємо молодих вчителів нашої школи Грак Любов Олександрівну (ІІ місце) та Петрич Катерину Володимирівну (ІІІ місце). Бажаємо нових перемог!