Cоціально-емоційний розвиток школярів на ГПД

Ось і промайнув рік. Діти перейшли до 2-го класу. Процес надбання життєвого досвіду та знань весь час набирає обертів. На ГПД, вихователем Тороповою Наталією Сергіївною, продовжено роботу з соціально-емоційного розвитку школярів, тому що всі ми живемо в соціумі і нам необхідно співіснувати та взаємодіяти один з одним, розвиватися, досягати мети. Теми наших занять та бесід «Я та мій друг», «Емоції мого серця», «Мій домашній улюблениць»,  «Маска в якій я піду на карнавал», «Білий та чорний капітани» (на кого я хочу бути схожим і чому). Ці заняття та бесіди сприяли тому, що діти з глибини своєї дитячої душі діставали свої печалі та радощі, мрії та бажання і відкрито розмовляли про це. Також, і це головне, вони вчаться керувати собою та своїми емоціями.

У години дозвілля ми граємо лото, шашками, конструктором LEGO, розмальовуємо, робимо аплікації. Діти від цієї роботи просто взахваті. Це активний відпочинок, де є місце творчості та креативності. Далі буде…