Практикум учнівського самоврядування

17.10.2019 на базі ЗОШ №86 відбувся районний практикум учнівського самоврядування. Тема практикума: “Формування активної громадянської позиції шляхом розвитку учнівського самоврядування”.

Учнівське самоврядування нашої школи презентувало свій досвід роботи в цьому напрямку. Президент школи, учень 9 класу, Островерхий Євген презентував історію становлення школи. Учасники заходу переглянули театралізоване дійство присвячене святам, що відзначаються 14 жовтня, та взяли участь у конкурсі на знання історії України.

ФОТОЗВІТ

14 жовтня – свято Покрови, День захисника України та козацтва

14 жовтня є особливим днем для українців.

Цього дня в Україні відзначається відразу кілька свят: Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України і День українського козацтва.

Для запорізьких козаків великим святом була Покрова Пресвятої Богородиці, яку теж відзначають 14 жовтня. Вважалося, що Богородиця допомогає козакам, в цей день також обирали нових старшин.

День захисника України – наймолодше із трьох свят. Свято День захисника України офіційно встановлено 14 жовтня 2014 року Указом Президента «…З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи української громадськості».

Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких “баталій” вдома на вас завжди чекає затишна гавань. Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу! І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!