Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2019

З 1 по 31 жовтня у бібліотеці пройшов Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2019 під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

Цікавими заходами були охвачені всі учні школи та вчителі. Особливо дітям сподобалися нові форми роботи бібліотеки, такі як: флешмоб «Читаємо без зупинки», «Літературний пінг – понг», дублер-шоу «Бібліотекар на час», віртуальні «Ерудит – лото», онлайн вікторини, й інші. З цікавістю читачі дивилися вистави «Від козаків до кіборгів – моя хата не скраю» та «Язиката Хвеська», а малюки з радістю спілкувались з героями улюблених казок, які розповідали про книги  та бібліотеку.

Щоб краще знати літературні вподобання читачів та з метою вдосконалення діяльності бібліотеки в умовах Нової української школи, активом бібліотеки було проведено експрес – опитування учнів 9 класів: «Якою Ви бачите сучасну шкільну бібліотеку? Та «Чи є майбутнє у книжок та бібліотек?». З учнями 8 класів проведено анкетування: «Який я читач?».

Всі матеріали знаходяться на блозі бібліотеки «Бібліосупутник»: