Урок «Добро починається з тебе»

Урок «Добро починається з тебе». Під такою назвою 2 вересня пройшов перший урок в 1-Б класі. На ньому діти усвідомлювали те, що кожна людина приходить в цей світ, щоб творити добро. Висловлювали власну думку про людяність, милосердя, доброту. Своїми вчинками прокладали шлях до добра.

Поступово впроваджуються на уроках в 1- Б класі методи і прийоми критичного мислення. З цікавістю і захопленням учні прийняли метод «Шість капелюхів», створення проекту «Жива і нежива природа».

Цікаво і змістовно 27 вересня пройшов урок-екскурсія територією школи, під час якого учні не тільки спостерігали за змінами в природі, а й узагальнювали знання з математики: повторили поняття «більше», «менше», порівнювали величини, рахували. Дослідженням було знайти найменший і найбільший каштан та визначити їхню вагу.

ФОТОЗВІТ