Тиждень Безпечного інтернету

Насичено, інформативно і весело пройшов Тиждень Безпечного інтернету в Запорізькій загальноосвітній школі №86. Вчителі інформатики нагадали про правила безпечної поведінки в мережі Інтернет.

В казковій формі пройшли уроки в 2-х класах на тему «Безпечний Інтернет». Головний герой казкової історії Смайлик доставляє листи в країні Інтернет, а дорогою зустрічає  перешкоди у вигляді вірусів, спаму і шкідливих сайтів.

Учням 5-х класів запропоновано до перегляду відеоролик «Казка про 3G», створений за технологією скрайбінг. Казка є авторською. (посилання).А ще діти перечитали казку “Врятоване королівство Інтернету”. Деякі учні так захопилися долею принца Гугла, що запропонували продовження історії. Перечитати казочку зможете і ви https://cutt.ly/NknBiBE

6-ті класи відправилися у захоплюючу подорож на пошуки скарбів. Випробовування, з якими учні зіткнулися, пов’язані з правилами роботи у Всесвітній мережі. Скористатися авторською розробкою пропонуємо за посиланням https://cutt.ly/OklVRMY

Захопливо і диманічно  учні 7-8 класів пройшли QR-квест «Година коду». Заздалегідь по школі було розташовано загадки у вигляді QR-кодів. Учням необхідно було знайти їх і відгадати ключове слово. Місце розташування наступної схованки вказувалося за тим же посиланням. Найкмітливіші отримали високі бали за досягнуті результати.

Старшокласникам було запропоновано до перегляду соціальний ролик «STOP SEXTING», аби вони замислилися про наслідки розташування приватної (інтимної) інформації у всесвітній павутині.

У рамках заходу “Онлайн-синергії для найкращого інтернету”, присвяченого Дню безпечного Інтернету, 10 лютого 2021 року учні 10-А класу та вчителі інформатики долучилися  до відкритого онлайн-уроку із трансляцією через прямий ефір YouTube для закладів освіти України.

Більшість учнів, що долучилися до заходів щодо безпечного перебування в мережі Інтернет, усвідомлюють загрози, що чекають їх в мережі. Попереджений – значить озброєний!