Поїздка у Дніпро

16 грудня відбулась екскурсія до м. Дніпра з учнями 7-х класів, 8-А, 9-А. Дорогою нас супроводжувала дощова погода, але настрій був чудовий. Екскурсовод нам розповідала про історичні місця, що проминали за вікном, а попереду чекала цікава подорож.

Першою була екскурсія до музею цікавих наук, що знаходиться в парку Глоби. Ми ознайомились з експонатами, які демонстрували різноманітні закони фізики, математики, біології, та пояснювали виникнення природних явищ і механізми дії оптичних ілюзій. Ми змогли самостійно провести експерименти і відчути себе вченими, музикантами, ілюзіоністами, зробити шоу з мильними бульбашками.

В парку Глоби нам запропонували побувати в зоопарку екзотичних тварин. Кожен з нас зміг взяти на руки, погладити саламандру тигрову, змій ручних, кроликів, шиншилу, гатерію, побачити сову вушасту, шкірясту черепаху, летючу собаку і багатьох інших тварин.

Дуже вразила екскурсія на кондитерську фабрику АВК. Ми стали учасниками технологічного процесу виготовлення цукерок «Шарм» та батончиків без цукру. Змогли покуштувати ці ласощі досхочу та ще й отримали з собою подарунки.

Останньою була екскурсія до музею ретро-автомобілей та іншої техніки, де були представлені екземпляри відомих зарубіжних автомобільних фірм та марки автомобілів, зроблених в минулому столітті.

Завершилась наша поїздка в місцевому Макдональдсі, де ми відсвяткували майже кінець І навчального семестру і закінчення нашої подорожі.

Фотоальбом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.