Виховна година «Новорічні свята» для учнів 5-А та 5-Б класу

19 січня 2017 року була проведена виховна година на тему «Новорічні свята» для учнів 5-А та 5-Б класу.
Мета виховної години:духовне виховання учнів, прищеплення любові до традицій українського народу. Поглиблення знань з історії виникнення свята. Збереження і відновлення культурних традицій, обрядів і звичаїв українського народу.
Традиція – це оберіг кожної країни, який своєю славною історією наповнює та звеличує її духовну скарбницю. Свято породжується з традицій та теплої атмосфери, яка створює затишок та дарує святковий настрій.
В українському народі святкування різдвяних свят здавна оздоблене різноманітними народними звичаями і традиціями, в тому числі й тими, які сягають корінням прадавніх, ще дохристиянських часів.
Кожен присутній на заході ще раз мав можливість згадати те, що знав і почути нове про новорічні свята, адже вступаючи до нового року, кожному з нас варто озирнутися назад, оцінити, як ми поводилися минулого року, що доброго та приємного встигли зробити, які спогади беремо із собою до наступного року.