Заощадь собі – допоможи країні!

Зараз кожен з нас намагається бути корисними Україні та зробити свій внесок у Перемогу. Один з найпростіших способів допомогти країні – економно споживати електроенергію.

Всесвітній день прибирання

16 вересня колектив школи взяв участь у щорічній міжнародній соціально-екологічній акції “Всесвітній день прибирання”. Силами працівників було прибрано 13 тисяч кв.м території школи.

Інформування про роботу точок зустрічі “СПІЛЬНО”

Аби підтримати дітей емоційно та сприяти вихованню у нового покоління українців soft skills – загальних, неспецифічних для конкретної професії якостей і навичок, які допомагають будувати комунікацію з командою, партнерами і клієнтами, а також краще розуміти себе й оточуючих працюють точки «Спільно» – це проєкт UNICEF Ukraine та Фонд “Професійний розвиток Харкова”, який у Запоріжжі …

З Днем Конституції!

Запоріжці!

З Днем Конституції! З Днем народження нашого Основного Закону!

Україна – країна сильних та вільних людей, які не лише знають і цінують свої права та свободи, а ще й вміють відстоювати їх на усіх фронтах.

Тому перемога буде нашою!

Слава Україні!