Відкрита виховна година “Щастя. Як його досягти?”

15 грудня 2017 року класний керівник 11-б класу Корбань Ю.С. запросила учнів 11-х класів на виховну годину «Щастя. Як його досягти?»

На виховній годині були присутні гості: заступник директора на навчально-виховної роботи Сергєєва Ю.Ю., вчитель історії Товкач В.М., вчитель математики Баглай О.О.

Під час заходу вчитель спробувала допомогти учням зрозуміти складну філософську категорію «щастя», дала можливість упевнитися їм, що досягнення щастя залежить від їхніх особистих зусиль.

Учні «погортали» словники і дізналися, як в них витлумачується поняття «Щастя», послухали повір’я про різні сувеніри-талісмани на щастя, пригадали прислів’я та приказки про щастя. Учениця 11-б класу  Свистунова А. ознайомила з рекомендаціями щодо розширення можливостей відчути щастя, які містяться у творах філософа і логіка Бертрана Рассела.

Говорячи про щастя, кожен із присутніх впевнився у тому, що має право на своє уявлення про нього, дійшли переконання, що щастя не існує незалежно від них, а передумови задоволення і щастя лежать у них самих, у їхніх зусиллях.

Підготувати та провести виховний захід класному керівнику допомогли учні 11-Б класу Булах О., Гусак Б., Кагал К., Кармазіна В., Алексєєнко Е.,Орліченко В., Свистунова А.