Міжнародний ІТ-форум

28 вересня у «Козак-Палаці» відбувся Міжнародний ІТ-форум. Організаторами заходу виступили група компаній Global Genesis і Запорізька ОДА. Сама ініціатива проводити в Запоріжжі IT-форуми бере свій початок з 2014 року. Основне завдання форуму – популяризувати високі технології серед запорізького бізнесу, дати нові знання і можливості для обміну досвідом молодим підприємцям, а також посприяти презентації на світовій арені високотехнологічних підприємств і IT-компаній.

Міжнародний IT-форум 2018 року був розділений на три основні потоки: маркетинг, WEB / APP і блокчейн. Також у рамках форуму відбувся турнір з кіберспорту з призовим фондом в 50 тисяч гривень, представлена ​​зона робототехніки, воркшоп для учасників, дитяча зона з різноманітними майстер-класами та фуд-зона. До участі в заході були запрошені розробники, менеджери, маркетологи національного і міжнародного рівнів. Всього організатори залучили понад п’ять тисяч осіб і 30 спікерів з 12 різних країн.

Учні 11 класів нашої школи  разом з учителями інформатики Лавренко С.В та Стрижковою Ю.О. не оминули цей грандіозний захід.