Шановні батьки майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників 2020- 2021 н.р.! На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)», постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 № 211, наказу Міністерства освіти і науки України «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» від 16.03.2020 № 406, рішень виконавчого комітету Запорізької міської ради від 12.03.2020 № 89 «Про запобігання поширенню на території м. Запоріжжя коронавірусу COVID-19», від 25.03.2020 № 140 «Про встановлення на території м. Запоріжжя режиму надзвичайної ситуації», згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України, викладеними в листі від 31.03.2020 № 1/9-182 «Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти», процедура прийому документів для зарахування учнів до 1-х класів буде організована після припинення карантину (скасування обмежувальних карантинних заходів).
Дата початку прийому заяв батьків та необхідних документів для зарахування дітей до 1-х класів буде визначена наказом департаменту. Слідкуйте за новинами на сайті школи.

Адміністрація школи

День пам’яті та примирення

Український інститут національної пам’яті з метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, а також на виконання Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939—1945 років» підготував інформаційні та довідкові матеріали до змісту відзначення цих днів.

Матеріали за посиланням.