Тиждень математики

         Дуже цікаво й насичено для учнів 5-11 класів пройшов з 11 по 15 грудня 2017 року тиждень математики.

         В понеділок учні оформили інформаційний стенд під гаслом “Цікава математика”. Для паралелі 9-х класів був проведений “Логічний марафон”, під час якого учні відповідали на логічні запитання та знаходили вихід із запропонованих ситуацій. За активну участь отримали подяки учні і 9-А, і 9-Б класів.

         У вівторок учні 5-х класів змагалися з усного рахунку. Необхідно було розв’язати 33 приклади, що оціновалися по 1 балу. Переможцями стали: Додатко Вероніка (5-А)-ІІІ місце, Єлісєєв Олексій (5-Б)-ІІ місце, Федосов-Хотинський Давід (5-Б)-ІІІ місце, Богомаз Віталій (5-Б)-І місце, Шаман Дарія (5-В)-І місце, Єфименко Марина (5-В)-ІІІ місце, Ейваз Софія (5-В)-ІІІ місце.

         Середа пройшла активно і незвичайно для учнів 7-8 класів, адже вони взяли участь у математичному QR-квесті. По коридорах школи у непередбачуваних місцях були розташовані QR-коди. Учні, знайшовши їх, сканували за допомогою додатку, встановленого на їхньому смартфоні, і виконували завдання. Відповіді записували у свій путівний лист, який отримували на початку змагання. Грамоти переможців отримали як команди, так і окремі учасники, серед них: Шапрунов Ілля та Дуплій Дмитро(8-Б)-І місце, команда учнів 7-Б класу – І місце, Лисенко Данил (7-А)-ІІ місце, Іванченко Влада, Рупчєва Христина, Сирман Діана, Гебе Анна (7-А) – місце, Король Назар (7-А) – ІІ місце .

         Четвер запам’ятається учням 6-х класів і 11-м. 6-ті подорожували до незвичайної країни Математика під час реального квесту. Кожної перерви учасники, розв’язавши рівняння чи загадку, вирушали у той кабінет, номер якого був відповіддю до завдання. У цих класних кімнатах на них чекали різноманітні випробування. Після привітання команд і пояснення ходу гри діти, використовуючи кольоровий папір, клей і ножиці, будували місто мрії з геометричних фігур, відповідали на цікаві задачки, читали вірші, в яких зустрічаються числа, та капітани команд показували свою математичну вправність. Команда “Тригонометрія” 6-А класу посіла І місце, “Суперматематики” (6-В) — І місце, “Best Math” (6-Б) — ІІ місце. Найстарші учні школи змагалися з усного рахунку. Найкмітливішими виявилися хлопці, Лавренко Сергій (11-А) та Мітрошин Владислав(11-Б).

        І на завершення тижня для учнів 10-х класів була проведена математична гра “Що? Де? Коли?”. Гра у 15 раундів пройшла на одному подиху, бо було цікаво, інтелектуально, повчально і яскраво. Старшокласники переконалися, що математика – це не тільки синуси, косинуси, логарифми чи інтеграли, а й розвиток логічного мислення, творчості, пам’яті.

        Усім учням, хто брав участь у заходах з нагоди тижня математики, висловлюється велика подяка. Бажаємо успіхів у вивченні математики.

       Пізнання точних наук – неначе підйом альпіністів на високу гірську вершину. Вивчаючи ці науки, будь старанним і спокійним, працюй систематично, життєрадісно і уважно. Тільки в цьому випадку ти станеш розвиненою людиною і будеш здібним до вивчення всіх інших предметів.
Пам’ятай: “Саме на подоланні труднощів росте і розвивається математик” 

                    Олександр Хінчин

        

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.