Відкритий урок на тему «Звичаї та традиції українців у повісті М.Стельмаха»

14 грудня 2017 року в 7-В класі відбувся відкритий урок на тему «Звичаї та традиції українців у повісті М.Стельмаха». Під час уроку вчитель української літератури Корбань Ю.С. пояснила учням, як письменник намагався яскраво відобразити звичаї та традиції українського народу в повісті. На уроці говорили про шанобливе ставлення до природи, пошану до звичаїв і традицій народу, любов до наслідків власної праці. Учні активно приймали участь у грі «Чарівна скринька», давали  відповіді на запитання вікторини, працювали з цитатним матеріалом. Працюючи на уроці, учні переконались, що М.Стельмах – пристрасний оборонець ладу сільського життя, всього доброго й красивого, що відтворено досвідом українського селянина протягом віків.